Ranking: najlepsze żłobki w Trójmieście

1 września 2020, 11:00
Katarzyna Lubańska

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy zestawienie w kategorii bistro. Poniżej prezentujemy ranking najlepszych trójmiejskich żłobków, zaś 1 października o godz. 11 przedstawimy najlepsze szkoły językowe w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną szkołę językową, by wypadła jak najlepiej w rankingu.Często młodzi rodzice nie mogą sobie pozwolić na to, żeby jedno z nich nie pracowało i zajmowało się dzieckiem. A powierzenie swojej pociechy pod opiekę kogoś obcego zawsze jest trudną decyzją, a co dopiero tak małego dziecka, które jeszcze nie potrafi się poskarżyć. Dlatego wybór żłobka czy opiekunki spędza sen z powiek wielu rodzicom, którzy chcą dla swojego malucha jak najlepiej.

Kiedy już zdecydujemy się na żłobek, pamiętajmy, że opieka nad dzieckiem w placówce nie polega tylko na zmienianiu pieluch, karmieniu i kładzeniu maluchów na drzemkę. Dzieci mają także zapewniony szereg różnorodnych zajęć, np. plastycznych, muzycznych, manualnych czy sensorycznych. Maluchy bawią się w różne gry i zabawy, poznają piosenki i wierszyki oraz uczą się przydatnych umiejętności, takich jak: picia z otwartego kubeczka, posługiwania się sztućcami czy korzystania z nocnika.

Zazwyczaj okres adaptacyjny jest dla dziecka i rodziców trudny. Maluch potrzebuje czasu, żeby się oswoić z nowym miejscem. Warto poszukać takiej placówki, która spełnia nasze oczekiwania.

Sprawdź forum Trojmiasto.pl dla rodzicówDodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsze żłobki w Trójmieście1

Klub Malucha Liliputki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3
8,9/10
+ Oceń

2

Żłobek Akademia Malucha

Gdańsk, Bulońska 18C
8,9/10
+ Oceń

3

Niepubliczny Żłobek AGUGU

Gdynia, Nowodworcowa 1/1
8,9/10
+ Oceń

Za co zwycięzców chwalą nasi czytelnicy?- Miejsce pełne ciepła i dające nam pewność, że dziecko jest w dobrych rękach, a z opieki nad naszym maluchem korzystamy już rok. Jest to okres ogromnego rozwoju, "ciocie" dbają o bardzo kreatywne zajęcia plastyczne, lekcje angielskiego i rytmiki, dzięki czemu postęp naszej pociechy jest nieoceniony. Przy tym panie są bardzo miłe i dziecko zawsze przychodzi i wychodzi uśmiechnięte. Szczerze polecamy - wyliczają zalety Klubu Malucha Liliputki rodzice.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki, nasza córka na hasło "idziemy do żłobka" przynosi nam buty i chce jak najszybciej tam pójść. Codziennie dostajemy informacje/zdjęcia, jakie zajęcia danego dnia są organizowane i jaki jest plan na cały tydzień. Panie są przemiłe i czuje się od nich pełne zaangażowanie. Ogromnym plusem jest to, że żłobek korzysta z LiveKid, dzięki czemu nie musimy się pytać o wiele rzeczy, bo w aplikacji są informacje: jak długo dziecko było w placówce, ile czasu spało, ile zjadło itp. Naprawdę bardzo przydatne narzędzie, rodzic czuje się w pełni doinformowany - chwali Akademię Malucha pani Anna.
Z kolei o Niepublicznym Żłobku AGUGU pani Agata pisze: - Trafiłam na ten żłobek z polecenia. Córeczka miała iść do innego i nie żałuję zmiany decyzji. Tu czuje się jak w domu. Jest otoczona dobrą, fachową opieką przy jednocześnie wspaniale wypełnionym czasie na zabawach z rówieśnikami. Ja za to codziennie dostaję informację, jak wyglądał dzień, i fotorelację na facebookowej grupie. Dodatkowym plusem jest pojawiające się co jakiś czas nowe doposażenie placówki.

Najlepsze żłobki w GdańskuKlub Malucha Liliputki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3
8,9/10
+ Oceń

Żłobek Akademia Malucha

Gdańsk, Bulońska 18C
8,9/10
+ Oceń

Słoneczny Domek

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18
8,8/10
+ Oceń


Najlepsze żłobki w GdyniNiepubliczny Żłobek AGUGU

Gdynia, Nowodworcowa 1/1
8,9/10
+ Oceń

Grzechotka

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 30/1
8,8/10
+ Oceń

Żłobek Safari

Gdynia, Okrężna 1A
6,7/10
+ Oceń

Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:

  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 1 października 2020 r. - opublikujemy ranking najlepszych szkół językowych w Trójmieście.