Ranking: najlepsze żłobki w Trójmieście

1 września 2020, 11:00
Katarzyna Lubańska
Wybór odpowiedniego żłobka nie jest łatwy. Warto poszukać takiej placówki, która spełnia nasze oczekiwania. Więcej zdjęć (1)

Wybór odpowiedniego żłobka nie jest łatwy. Warto poszukać takiej placówki, która spełnia nasze oczekiwania.

fot. 123rf.com

Wybór odpowiedniego żłobka nie jest łatwy. Warto poszukać takiej placówki, która spełnia nasze oczekiwania.

fot. 123rf.com

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy zestawienie w kategorii bistro. Poniżej prezentujemy ranking najlepszych trójmiejskich żłobków, zaś 1 października o godz. 11 przedstawimy najlepsze szkoły językowe w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną szkołę językową, by wypadła jak najlepiej w rankingu.Często młodzi rodzice nie mogą sobie pozwolić na to, żeby jedno z nich nie pracowało i zajmowało się dzieckiem. A powierzenie swojej pociechy pod opiekę kogoś obcego zawsze jest trudną decyzją, a co dopiero tak małego dziecka, które jeszcze nie potrafi się poskarżyć. Dlatego wybór żłobka czy opiekunki spędza sen z powiek wielu rodzicom, którzy chcą dla swojego malucha jak najlepiej.

Kiedy już zdecydujemy się na żłobek, pamiętajmy, że opieka nad dzieckiem w placówce nie polega tylko na zmienianiu pieluch, karmieniu i kładzeniu maluchów na drzemkę. Dzieci mają także zapewniony szereg różnorodnych zajęć, np. plastycznych, muzycznych, manualnych czy sensorycznych. Maluchy bawią się w różne gry i zabawy, poznają piosenki i wierszyki oraz uczą się przydatnych umiejętności, takich jak: picia z otwartego kubeczka, posługiwania się sztućcami czy korzystania z nocnika.

Zazwyczaj okres adaptacyjny jest dla dziecka i rodziców trudny. Maluch potrzebuje czasu, żeby się oswoić z nowym miejscem. Warto poszukać takiej placówki, która spełnia nasze oczekiwania.

Sprawdź forum Trojmiasto.pl dla rodzicówDodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsze żłobki w Trójmieście1

Klub Malucha Liliputki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3
8,9/10
+ Oceń

2

Żłobek Akademia Malucha

Gdańsk, Bulońska 18C
8,9/10
+ Oceń

3

Niepubliczny Żłobek AGUGU

Gdynia, Nowodworcowa 1/1
8,9/10
+ Oceń

Za co zwycięzców chwalą nasi czytelnicy?- Miejsce pełne ciepła i dające nam pewność, że dziecko jest w dobrych rękach, a z opieki nad naszym maluchem korzystamy już rok. Jest to okres ogromnego rozwoju, "ciocie" dbają o bardzo kreatywne zajęcia plastyczne, lekcje angielskiego i rytmiki, dzięki czemu postęp naszej pociechy jest nieoceniony. Przy tym panie są bardzo miłe i dziecko zawsze przychodzi i wychodzi uśmiechnięte. Szczerze polecamy - wyliczają zalety Klubu Malucha Liliputki rodzice.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z placówki, nasza córka na hasło "idziemy do żłobka" przynosi nam buty i chce jak najszybciej tam pójść. Codziennie dostajemy informacje/zdjęcia, jakie zajęcia danego dnia są organizowane i jaki jest plan na cały tydzień. Panie są przemiłe i czuje się od nich pełne zaangażowanie. Ogromnym plusem jest to, że żłobek korzysta z LiveKid, dzięki czemu nie musimy się pytać o wiele rzeczy, bo w aplikacji są informacje: jak długo dziecko było w placówce, ile czasu spało, ile zjadło itp. Naprawdę bardzo przydatne narzędzie, rodzic czuje się w pełni doinformowany - chwali Akademię Malucha pani Anna.
Z kolei o Niepublicznym Żłobku AGUGU pani Agata pisze: - Trafiłam na ten żłobek z polecenia. Córeczka miała iść do innego i nie żałuję zmiany decyzji. Tu czuje się jak w domu. Jest otoczona dobrą, fachową opieką przy jednocześnie wspaniale wypełnionym czasie na zabawach z rówieśnikami. Ja za to codziennie dostaję informację, jak wyglądał dzień, i fotorelację na facebookowej grupie. Dodatkowym plusem jest pojawiające się co jakiś czas nowe doposażenie placówki.

Najlepsze żłobki w GdańskuKlub Malucha Liliputki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3
8,9/10
+ Oceń

Żłobek Akademia Malucha

Gdańsk, Bulońska 18C
8,9/10
+ Oceń

Słoneczny Domek

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18
8,8/10
+ Oceń


Najlepsze żłobki w GdyniNiepubliczny Żłobek AGUGU

Gdynia, Nowodworcowa 1/1
8,9/10
+ Oceń

Grzechotka

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 30/1
8,8/10
+ Oceń

Żłobek Safari

Gdynia, Okrężna 1A
6,7/10
+ Oceń

Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:

  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 1 października 2020 r. - opublikujemy ranking najlepszych szkół językowych w Trójmieście.