stat

Sylwestrowe last minute dla najmłodszych

30 grudnia 2019, 15:00
Anna Żukowska

Kiedy wy będziecie bawić się na sylwestrowych imprezach i w szampańskich humorach witać Nowy Rok, wasze dzieci mogą wziąć udział w zabawach połączonych z nocowaniem. Podpowiadamy, z jakich jeszcze atrakcji można skorzystać.Zabawy sylwestrowe dla dzieci:


Inny wymiarZaczynamy od Loopy's World, które od lat urządza zabawy sylwestrowe dla dzieci. Tym razem zaprasza na zabawę z nocowaniem w innym wymiarze dzieci od siódmego roku życia. Sylwester odbędzie się pod hasłem kosmicznej podróży w 2020 rok. Dzieci będą m.in. odkrywać tajemnice innego wymiaru, wezmą udział w nocnych podchodach z latarkami, obejrzą film, a przed północą odbędzie się wspólne odliczanie i oczekiwanie na Nowy Rok. Będzie też coś do jedzenia - ciepły posiłek oraz szwedzki stół z przekąskami, a rano rozgrzewka i śniadanie. Odbiór dzieci: 1 stycznia do godz. 12. Wtorek, godz. 20, bilety: 230 zł. Zapisy: 58 347 73 10 oraz poprzez stronę organizatora.

Zabawa z lego całą nocMamy też propozycję dla wielbicieli klocków Lego - Sylwester w Bricks 4 Kidz. W programie przede wszystkim warsztaty z klockami, strefa wolnej zabawy, zabawa taneczna i nocne kino. Będą też zorganizowane gry i konkursy, ciepły posiłek, przekąski i napoje. Dzieci na miejscu nocują, a rano je możecie odebrać o godz. 10. Zabawa odbędzie się w Kids!Only i jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wtorek, godz. 18. Koszt: 199 zł. Zapisy pod numerem: 782 038 480.

Zabawa z MinionkamiW Wykrzykniku - akademii zabawy sylwestrowe nocowanie dla dzieci upłynie pod hasłem Minionków. W programie zabawa taneczna, minifotobudka i warsztaty kreatywne. Podczas wydarzenia odbędą się też warsztaty kulinarne, a to, co przygotują dzieci, będzie można oczywiście zjeść, będzie też kolacja i śniadanie dnia następnego. Uczestnicy będą też wspólne odliczać sekundy do Nowego Roku, oglądać fajerwerki i wznosić toast szampanem Piccolo. Można się przebrać za ulubionego bohatera z bajki, a na nocowanie trzeba z sobą zabrać piżamę, kapcie i śpiwór. Zabawa przeznaczona dla dzieci w wieku 5-12 lat, trzeba je odebrać w Nowy Rok do godz. 11. Wtorek, godz. 18:30. Koszt: 130 zł. Zapisy: 733 109 080. Uwaga, zostało ostatnie wolne miejsce.

Roztańczony sylwesterSiemanko zaprasza na sylwestra pt. "Disney bal", który pozwoli dzieciom w wieku 7-12 lat odnaleźć się w bajecznym świecie swoich ulubionych postaci. W programie animacje taneczne, tworzenie własnych choreografii pod okiem instruktora, gry, zabawy i konkursy. Odbędą się także warsztaty motywacyjne pt. "Zaplanuj swój mały sukces", tworzenie tablic z noworocznymi postanowieniami, dyskoteka noworoczna i wiele innych atrakcji. Posiłki dla dzieci są wliczone w cenę. Dzieci można odebrać do godz. 12 dnia następnego. Wtorek, godz. 19. Koszt: 228 zł. Zapisy: 733 109 080.

Sylwester na sali zabawNa Sylwestrową Noc Zabawy zaprasza też Elefun. Na dzieci w wieku 5-9 lat czeka mnóstwo atrakcji. Podczas balu nie zabraknie szampana oraz zimnych ogni, będą też gry, konkursy i zabawy pod okiem animatora. Będzie też wspólny seans filmowy oraz przekąski i napoje. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą piżamkę, śpiwór i poduszkę, dzieci odbieramy o godz. 10. Wtorek, godz. 18. Koszt: 200 zł (rodzeństwo: 150 zł). Zapisy: 58 732 22 63 (pon-pt godz. 16-19 , sb-nd 10-19).