Wielka Fabryka Elfów w tym roku online

3 grudnia 2020
Zapowiedź Wielkiej Fabryki Elfów online

Co zrobić w obecnych czasach, gdy chcemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych najbliższych, a mimo to sprawić dzieciom radość? Z pomocą przychodzi znana w Trójmieście od 9 lat Wielka Fabryka Elfów. Tym razem wydarzenie odbędzie się w wersji online, ale atrakcji nie zabraknie."Mamo, nudzi mi się...", "Tato, kiedy święta?", "Mamooo, a czy Mikołaj przyjdzie w tym roku?", "Babciu, chcę dokądś pójść...", "Tato, a co robią teraz Elfy?" Pewnie większość z tych, jak i wiele innych pytań i narzekań, słyszy się ostatnio od dzieci. Sposobem na to, by sprawić naszym pociechom radość, jest Wielka Fabryka Elfów, która odbędzie się w tym roku w wersji online.

Wielka Fabryka Elfów to znane mieszkańcom Trójmiasta już od 9 lat wydarzenie. Dzieci odwiedzając fabrykę, odkrywały, jak wygląda praca Elfów, mogły z nimi szaleć, ale i rozwiązywać zadania. Jako wisienka na torcie na końcu czekało na nich spotkanie z samym św. Mikołajem.

Ze względu na obecną sytuację i dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, powstała wersja online tego wydarzenia. Tym razem podczas godzinnego spotkania online najmłodsi odkryją, że zaginęły sanie Św. Mikołaja i wraz z Elfem Przewodnikiem wyruszą w poszukiwaniu ich.

Przed nimi mnóstwo zabaw, zagadek i ciekawych zadań do wykonania. Nie ominie ich również szansa indywidualnej rozmowy z Mikołajem. Dzięki wypełnionemu wcześniej z rodzicami listowi, będzie on wiedział, o czym marzy każde dziecko. A to wszystko nie wychodząc z własnego domu!

Ciekawym urozmaiceniem takiej wycieczki mogą być prezenty, zamówione ze sklepu internetowego i dostarczone kurierem prosto pod wskazany adres.

Jedyne, co jest potrzebne, to komputer z kamerką, mikrofonem i dostępem do internetu.

Bilety i godziny wejśćWielką Fabrykę Elfów Online możemy odwiedzić od 1 do 23 grudnia. Godziny poranne to wejścia dla grup szkolnych. Z kolei od godziny 15 oraz przez całe weekendy od godziny 9 do 18:45 obowiązują bilety indywidualne.

Ceny za jedno wejście rozpoczynają się od 29,99 zł (jeden bilet to wejście z jednego urządzenia - rodzeństwo może wejść razem na jednym bilecie).

Bilety oraz więcej informacji są dostępne na stronie internetowej Wielkiej Fabryki Elfów
.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł