:)

Znasz Mnie ...... tak mówisz .......... zaskoczenie ...... staram sobie przypomnieć style pisania wszystkich mi znanych osób i porównać . ???????? nie jestem pewien .......... ????. W każdym razie przesyłam Ci moja dobrą myśl , niech Cię otoczy w tę mroczną noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może...

Lady M = Agentka Jo
:) = Ifcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atmo

witaj , miło Cie spotkać. Agentka Jo - zgadza sie , ta sama godzina, ale Ifcia ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atmo

witaj , miło Cie spotkać. Agentka Jo - zgadza sie , ta sama godzina, ale Ifcia ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Ifcia już dawno nie jest studentką... ale to chyba juz wiecie :) To poważna, pracująca Pani (z dwójką malutkich dzieciaczków)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lady Agentko Joanno

2 razy TAK. wiem, i to wcale nie od chodzącego centum informacji wszelakich - czyli Kiszczaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

W ktrym miejscu sugeruję, że mają być "mdłe i nijakie"? wtedy gdy piszę o Wakagi i Amenie? Nie, wcale nie. Mogę np. napisać o ich odmiennym stosunku do seksualności i związanych z tym kłopotach w kraju, który śmie nazywać się cywilizowanym. Ale chyba nikt tego by nie chciał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Chwilowo nie mogę nic powiedzieć. Mogę tylko napisać, że po drodze do gabinetu wpadłem na Gojkasa (nie ma zbiegów okoliczności, prawda?) i wydusiłem z niego 70% funduszy na rwanie kłów u małp. To znaczy ścisnąłem i przekręciłem do oporu.
Spróbuję częściej praktykować takie metody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Statystyka

Wczoraj zanotowałem rekordową ilośc wypowiedzi ->111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

ehh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Poważna Pani???? hahahaha
Chyba wiam kim jesteś, przede wszystkim nie jesteś kobietą !!!

Ps. No i nie mam dwójki "maleńkich" dzieci :)

Loser, nie śpij
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

i trzeba ludzi ktorzy by ten boom zrobili
proponuje abys przybl w niedziele wiesz gdzie i wiesz o ktorej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

17-18 stycznia

Dopiero teraz mam chwilę, żeby odpowiedzeć na Wasze posty z tamtych dni. Opóźnieniu winna jest sesja.

Ifka
Nie przeczę, że rola rodzica jest bardzo odpowiedzialna. Że jest on tarczą i powinien pełnić funkcję ochronną - tak, niemniej do pewnego stopnia. Przede wszystkim powinien dać im Miłość i dzielić się nią w każdy możliwy sposób, by wyrosły z nich później osoby umiejące kochać i prawidłowo funkcjonować w świecie. Ileż spotykamy osób, które nie są w stanie okazywać uczuć wyższych... ani żyć obok innych. Rodzice zawsze chcą jak najlepiej dla dzieci, tylko niestety czasem to co oni myślą, że jest dla dzieci najlepsze, wcale nie musi takim być. Często chcą im zapewnić byt materialny ograniczając się do utrzymywania _ich_, ale zapominając o utrzymywaniu _więzi z nimi_ o porozumieniu z własnymi dziećmi, a później powstaje wiele problemów, których można było uniknąć.
Za pozdrowienia dziękuję i odwzajemniam. Jeśli jednak chodzi o piwo - nie pijam takich trunków, mogę co najwyżej dołączyć z soczkiem owocowym lub herbatką :)

f...l...k
Ja natomiast widzę, że nie przeszło Ci osądzanie innych. Tak, z Takim Nazwiskiem przejdę przez życie w sposób niewątpliwie bardzo odmienny od Ciebie. Czy ta
odpowiedź Cię satysfakcjonuje?

Wer
Po co Ci moja definicja dojrzałości? Przecież ja i tak, jak sam twierdzisz nie jestem wyznacznikiem tejże.
Bierność, czy aktywność? Kompletnie mnie nie zrozumiałeś, a widzisz, posługujemy się przecież tym samym językiem... Oto przykład, jak myśli, których nośnikiem są słowa, mogą być deformowane na drodze nadawca - odbiorca. Nigdy nie napisałam, że w życiu chcę być bierna i nie podejmować walki. Napisałam z goła co innego: o odmiennym _postrzeganiu_ życia przeze mnie i przez Ciebie. Ty postrzegasz je jako ciągłą walkę i zmaganie, ja - nie. Dla mnie jest ono nauką, poszerzaniem doświadczenia. Napisałeś wcześniej, że bujam w chmurach - odpowiedziałam Ci, że ja w nich nie bujam - ja ściągam je na ziemię, co dla mnie oznaczało, że moje marzenia wprowadzam w czyn, ponieważ to ja, a nie kto inny, jestem jedynym kreatorem mojego życia. Ja jestem jedynym odpowiedzialnym czynnikiem za wszystko co mnie spotyka. Nigdy nie twierdziłam, że chcę być w życiu bierna. To ja sama właśnie aktywnie tworzę moje życie i doświadczenie. Oto, co zawierały moje wypowiedzi. Czy teraz jest jaśniej?
Dokąd zmierzam? Do poszerzania świadomości. Nie podoba mi sie ścieżka, którą reprezentuje większość społeczeństwa, wydeptuję więc swoją. I nie jestem na niej sama.

Życzę szczęścia na drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A teraz aktualne

Zwierz
Uległeś kiedyś zezwierzęceniu? NIe widać. Długofalowe efekty są bardzo, hm... zaskakujące :)
Dlaczego zależy Ci na uzyskiwaniu odpowiedzi?

Firestarter
Przydałaby się bardziej rewolucja/ewolucja Świadomości. Przypuszczalnie jednak mówimy o tym samym, tylko Twoje słownictwo i pojęcia są przedstrawione w nieco innym świetle.

Mixer
Mam nadzieję, że już Cię nie boli.
Jakie metody? Wpadanie i wyduszanie? Odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Przecież to jest prawie tak, jak po operacji u chirurga. Boli i nie można spać. Biedne małpy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Mogę być, ale Paulina chyba zwinie się ze strachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urodzinki Daniela K.(Danislawa)

Kochany Przyjacielu !!!!
Zdrowia i pomyslnosci!!!
Niech SZEF Cie prowadzi!!!!
Pozdrowka dla KINGI(czyzbym musial juz myslec o 100rozach?)
PAPA
Twoj Przyjaciel Maciek(MackoMagicMan)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urodzinki

Hmmm. nie znam, a był u nas na oddziale w Starogardzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atmo

Mam nadzieję, że sesja poszła ok.
Spotkanie robimy w piątek lub sobotę (jeszcze dam znać kiedy i gdzie), mam nadzieję, że do nas dołączysz.
Pozdrawiam
Ps. Co do wychowania dzieci...
Masz rację, powiem Ci tylko, że to praca 24h na dobę. Lecz jedyna praca, na której mi naprawdę zależy i którą kocham.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

nie przysyłaj mi świńskich sms- nawet tych o grypie, ale z drugiej strony to miło że pamiętasz o mnie, pozdrowiena dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

masz maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Przysłałem Ci coś świńskiego? To chyba przez pomyłkę. Przecież wiem, że Ty się na takich żartach nie znam. Grypa była od Wicherka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korekta

Miało być: że się na takich żartach nie znasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Ale gdzie? No gdzie? Może pod rybkami? Mam dobre przenośne imadło.
Ścisk, Ścisk, Ścisk, Ścisk, Ścisk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Możesz zabrać ze sobą imadło,
ale czy dasz radę je nosic ze sobą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

No przecież stoi wyraźnie napisane czarne na żółto-niebieskim "PRZENOŚNE"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż

Patrzę po salach. Patrzę w lewą stronę, w prawą stronę i na tą stronę. Pusto dziś w Klinice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

czy to wazne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Żal mi jej, bo zachowuje się jak przestraszone zwierzątko. Ucieczka, ucieczka i jeszcze raz ucieczka. Boi się prawie każdego człowieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale Tobie jak sądzę zwisa to i powiewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atmo

Chodziło mi o dokładnie coś przeciwnego. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mixer

i to byl blad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Dzięki za reakcję. Niewiele wiem o religjach. Chętnie posłucham ciebie w tej kwewstii. Trochę wiem o Jezusie, bo Go poznałem. Chętnie o Nim opowiem.
Nie jestem katolikiem od 8 lat od kiedy rozpoczęła się we mnie Rewolucja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do wszystkich!!!

tu nie ma nic.

czesc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mike

Pustka podobna do tej w której krążą twoje niedobitki neuronów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentko

nio wiec go gdzies zasialam...ostatnio praca tak mnie pochlonela...zreszta widzialas sama.mam nadzieje, ze Twoj domek ominelam;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

a skąd pomysł, że to miało Cię przestraszyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fiona

A co to miało byc to uhuhu? Pusty śmiech? Przecież ty się mnie boisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postronny

Jeśli na podstawie kilkunastu wypowiedzi pisemnych, bez obejrzenia pacjenta możesz stwierdzić, że ktoś przedawkował jakieś konkretne leki to znaczy:
a) jesteś jasnowidzem (uważam to za mało prawdopodobne, choćby z powodu braku jednoznacznych dowodów na istnienie takiego zjawiska)
b) Potrafisz przeprowadzić tak dokładną analizę tekstu, że tak krótki fragment Ci wystarcza, by określić jednoznacznie symptomy psychiczne związane z użyciem tego leku i potrafisz bezbłędnie je rozpoznać.
c) kłamiesz żeby w niewyszukany sposób zaimponować innym czytającym, że atakujesz atakowanego, lub żeby wyładować frustrację, lub....
d) kłamiesz i wierzysz w to co mówisz więc definicjia głupca pasuje do ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifcia

Teraz już można. Po pierwsze orzywiło się tutaj (od tygodnia się o to staram odpisując prawie wszystkim). Po drugie ktoś zwrócił uwagę na to co piszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B Ż

Słownik ortograficzny był moim największym koszmarem w podstawówce. Mimo wielu starń nie udało się wyeliminować mojej dysortografii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Aspekt generacji sygnału w przypadku człowieka jest szczególnie istony ze względu na niepełną kompatybilność sposobu kodowania informacji. Każda jednostka ma swój niepowtarzalny sposób kodowania informacji. Odbiorca może odebrać prawidłowo przekazaną mu informację lecz "odkodowanie" jej w sposób prawidłowy dla odbiorcy może spowodować uzyskanie zupełnie innej treści niż ta którą nadał nadawca. Upraszczają ludzie używają tych samych słów ale dla każdego człowieka znaczą one trochę coś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

To miejsce jest kamieniem dla mojego języka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Uległem kiedyś zezwirzęceniu: gryzienie bicie i drapanie tych którzy mnie drażnią dwa dni na wyjeżdzie bez ludzkiego słowa, jedynie pomruki i powarkiwania. oraz wiele elementów które można spotkać do dziś. Zapytaj Mixera lub raczej Kiszczaka.
Dlaczego chcę żeby mi odpisywano? Pisanie tekstów na które nikt nie odpisuje jest deprymujace. Doświadczyłem tego w Gratce(pod inną ksywką). Co najzabawniejsze bardzo dużo osób znało moją ksywkę i trochę kojarzyło moje teksty, ale żeby mi odpisać to żadko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firestarter

Wypełnia cię bunt? Myślę, że wiem jak go zaspokoić. Pomyśl o kobiecie (nie dobieraj się do niej od razu) jej zachowaniu, jak cię skrzywdziła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

USA

Widziałem wczoraj znowu film "Pearl Harbour". Zemdlił mnie natłok amerykańskiej propagandy. Ten film był na podobnym poziomie pod względem fabuły co pewien czarno biały film propagandowy z czasów drugiej wojny światowej. Czy jakikolwiek inny "naród" na świecie podkreśla swoją "wspaniałość" na każdym kroku i w tak wulgarny i niewyszukany sposób? Czy jest jakiś inny "naród" na świecie który afiszuje się ze swoją flagą tak często(od maskotek przez teledyski sklepy firm samochodowych, ubrania program telewizyjne takie jak teleturnieje czy wiadomości, wszystkie wystąpienia oficieli, w sporcie na każdym kroku(rozgrywki wewnątrz kraju)?
Czy widzieliści wypowiedzi prezydenta USA? Hitler był słabszym demagogiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifcia

Więc ograniczyłaś się do pracy z własnymi dziećmi? Wiem jaka to ciężka praca. Ale i tak to co będziesz robiła będzie ważne do czasu gdy pójdą do szkoły. Potem wychowa ich telewizja, reklamy, a jeśli ograniczysz to, to zrobią to inne dzieciaki czy niedopłacani nauczyciele. Będziesz za bardzo popuszczała wyjdzie Ci nieprzystosowany psychotyk. Za mało dasz miłości to będzie neurotyk(choć to daje szanse na duże osiągnięcia). A jak się uda to może będzie niegłębokim szarym człowieczkiem. Ale cóż teraz nikt tworząc programy dla dzieci nie przejmuje się ich wpływem na psychikę dziecka. Chodzi o oglądalność!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Co rozumiesz przez poszerzanie świadomości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Technika jest prosta. Bierzesz trzy ksywki i odpowiadasz wszystkim którzy piszą i masz boom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz

To bądż kurna, konsekwentny. Już nie odpowiadasz wszystkim, którzy piszą, tylko tym, którzy piszą do Ciebie. Minie kilka dni, albo kilka tygodni i odechce Ci się bawienia w HP. A może nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

11 tekstów pod rząd po przyjściu do pracy. Kilka w trakcie dnia i koło dziesięciu na wyjście, chyba że dyskusja. Starczy mi bez przesady. Ale raczej nie zejde poniżej 20 na dzień pracy. Starczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Z tego co wiem klinika w starogardzie jest przepełnina. Nikogo tam nie widzisz? Ciekawe objawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Thufir

Spokojnie jest tylko w weekendy, kiedy większość pacjentów ucieka na miasto - ochrona ma wtedy wolne.
Zapewne WIE pan, że dzięki uprzejmości kolegów z Gdańskiej Akademii Medycznej nasz zespół lekarzy przejął opiekę nad Mariuszem O.(vel. Mentat). NIE WIE pan natomiast, że najprawdopodobniej nie zwolnimy w/w. z kliniki w bieżącym roku. Jest idealnym obiektem do obserwacji i analizy w naszej najnowszej pracy zespołowej "O wyższości kłamstwa subiektywnego nad prawdą obiektywną w przypadku braku swobodnego dostępu do alkoholu".
dr. Albert Kocborowski i zespół Downa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Ochrona ma w niedziele wolne? To może wpadnę na obiad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

To robi się trochę niesmaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

"Nic nie wiem o takiej operacji, a nawet jeśli miała ona miejsce nie jestem skłonny by o niej dyskutować"
"Czas Apokalipsy"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten..

Ten kto dązy do prawdy nie jest zobowiązany ją głosić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albercik

Bo się pogniewamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

No Maxiu - i ty przeciwko mnie? Ale cóż, to normalne po hibernacji. Same kobiety, nawet ochroniarze to baby.
Zapraszam na smaczny obiadek. W niedzielę podajemy Muchę na dziko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p.t. Dr. Lecter

Obywatel Postronny chciał kiedyś u mnie (na Skarszewskiej 7) pracować, nawet bardzo, ale jego stan wskazywał, że może być conajwyżej pacjentem. Przyjąłem go, jak kodeks lekarski nakazuje. No i ostatnio, przez naszą nieuwagę dorwał się do prywatnego laptopa ordynatora oddziału. Przepraszam za zniewagę z jego strony i mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy. Przepraszam także za moje rozdwojenie jaźni. To tutaj norma na porządku dziennym.
dr. Albert I i dr. Albert II
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Much to jakaś pielęgniarka? Na dziko? Czyzby cały kulinarny proces od żywca do konsumpcji na jednym posiedzeniu? Brzmi atrakcyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert-korekta

Nie Much tylko Mucha. Zjadłem literkę A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Towarzysze, Obywatele, Ludu Pracujący Pomorza

W niedzielę zapraszam na dni otwarte Kliniki Bieżnikowania Opon Mózgowych. Dojazd gwarantowany bezpiecznym, pancernym autobusem. Powrót we własnym zakresie. Informacje prześlemy pocztą (wraz z tykającą niespodzianką) Proszę się nie bać.(Agentka Jo zapewnia, że nic wam tu nie grozi) W razie skrajnego niebezpieczeństwa ze strony pacjentów używam ręcznej haubicy lub Semtexu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter

Od przyszłego mięsąca muchy tylko na talony żywnościowe, więc radzę się pospieszyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter - correct

Nie mięs tylko miesiąca. Głodny się robie, a niestety dziś w stołówce dają stare Szczurburgery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

Podobno przyczyną Twych frustracji jest brak mozliwości duskusji na "poziomie"
Rzuć tematem .Odpowiem na każdy (prawie) .

Porada:
Wczasie pisania textu do HP otwórz sobie równolegle okienko Worda ( z autokorektą). Wpisuj tam wątpliwe słowa a program je poprawi i kłopot masz z głowy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooooo!

Gdzie jesteś mój kabarecie, pytam!? (ja też - Dida Skalia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxxxxxxx

jak obserwuję ostatnie wypowiedzi zaczynam tęsknić za cenzurą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Co sadzisz o możliwości konfliktu ekonomicznego lub zbrojnego pomiędzy Europą a Stanami Zjednoczonymi w przeciągu najbliższych 50-100 lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimok, xxxxxx

Chcieliście coś przez to powiedzieć. Może na przykład, że teksty powinny być na wyższym poziomie. Żeby posiadały jakąś treść a nie tylko przeżucanie się wulgaryzmami lub pozdrowieniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

bardziej ciekawe będzie porównanie Hitlera i Stalina - mieli wiele wspólnych cech; jeżeli chodzi o demagogię, to jednak Hitler był pierwszym, który zastosował ją w tak szerokiej skali - i wygrał. Teraz to już nie prosta demagogia, tylko wykorzystanie całej dostępnej wiedzy o człowieku i reakcjach społeczeństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz

jak jeszcze nie widziałeś, obejrzyj Evangeliona (Gainax), powinno Ci się spodobać. Manga była wydawana w Polsce. naprawdę niesamowite. Co do mądrości, znalazłam poszukiwaną stronę, w Indiach notabene. Czy to ma oznaczać, że jestem mądra? chyba raczej inteligentna, ponieważ zgadłam, jak do licha nazwali tę książkę... a łatwe to nie było @#@
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka, Dziedek, Bokel (z żoną)

czy wreszcie będziemy się mogli spotkać na Małe Co Nieco? mam nienormowany czas pracy (czytaj: pracuję 7 dni w tygodniu...), ale jakiś wieczór się znajdzie. Zajrzę do HP w następny poniedziałek, może spotkamy się wpierw na czacie i coś ustalimy?

pozdrawiam serdecznie (bo Wy nie macie nic przeciwko, hihi)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

dobrze, że masz poczucie humoru... w pracy raczej ok, ale mam dużo pisaniny- niedługo kolejne seminarium, muszę oddać rozdział (a wcześniej wypadałoby go napisać :((...
Stanowczo, wydanie 280 zł na książkę naukową jest okropnie bolesne (co innego kupić "zwykłe" książki). I jeszcze trzeba ja przeczytać... ech
trzymaj się i nie daj wyprowadzić z równowagi (nie tylko w pracy)! pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

sorki, miało być Dzidek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

Starasz pisać aby wygladało mądrze wręcz "naukowo".
Przykłady ?? - proszę bardzo :
-kompatybilny?? - a z czym łaskawco ??
-Generacja sygnału ?? -- Nie mój drogi to błąd , chodzi o generację informacji , ponieważ sygnał też jest informacją !
Daj spokój ...... to widać na kilometr i jest żenujace .
Lepiej pisz po "swojemu" .
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

Techniki stosowane przez władze USA dla osoby takiej jak ja (bez poważnego wykształcenia psychologicznego czy socjologicznego) są jasne a wręcz wulgarne. Może przyjżymy się najbliższej transmisji w telewizji Prezydenta USA pod względem stosowanych tam technik manipulacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

Evangelion jeszcze nie widziałem, będę musiał nadrobić. A co do szukania strony to masz rację bardziej użyteczna jest tu inteligencja (zdolność kojarzenia faktów) niż mądrość (zgromadzona wiedza praktyczna)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mgr inż. Kwisatz

To w zupełności wystarcza. Kilka dni temu zapominiałem się zapytać za co siedziałeś, gdy ja wykręcałem numery. Który paragraf? 155§1. K.K.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Czy w autobusie mogę dostać miejsce kierowcy? Plllizzz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Mam pisać po swojemu? Na przykład:funkcja informacji wyrżona w przestrzeni myśli jest transformowana do nieortogonalnego układu współrzędnych w przestrzeni słów. Transformacja ta jak i transformacja odwrotna z układu współrzędnych w przestrzeni słów do układu współrzędnych w przestrzeni myśli jest niejednoznaczna. Dla każdego osobnika w przestrzeń myśli występuje inaczej zdefiniowany układ współrzędnych oraz inaczej zdefiniowana transformacja z układu współrzędnych w przestrzeni słów do jego własnego układu współrzędnych w przestrzeni myśli.
O to staje się ciekawe. Gdyby tak zdefiniować dobrze te wszystkie przestrzenie oraz układy współrzędnych, transformacje to wyszłaby z tego ciekawa cybernetyyczna teoria przetwarzania informacji przez człowieka!
Masz dość. Każdy fizyk myśli w dużej części przy pomocy języka matematyki.
Norma w przestrzeni myśli hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

(Już bez "Oooo!" - D.S.)

Zamyśliłem się, a kiedy się zamyślam to na długo... jednak kabaretu nie widzę. Wiecie że znalazłem was dzięki wyszukiwarce, gdy żuciło mi się na łeb i zachciało mi się kabaretu... (Eee Wybaczcie mu ale zawsze gada od żeczy, i to ja - Bogu ducha winna Dida Skalia muszę się wstydzić. Taki już mój los. A piszę o tym dlatego... bo muszę to z siebie w końcu wyżucić. To okrutne i nic się nie da z tym zrobić. NAwet gdybym chciała...)
Czasem mam wrażenie że nie jestem sam, że ktoś mnie obserwuje, ocenia według innego niż mój systemu wartości a potem przybija w wewnętrznej stronie czaszki mówiąc "Masz! Czytaj i ucz się!" (O! Tego jeszcze nie było! Czy to jakaś aluzja do mnie! Niewdzięcznik! Buuuu!) ...o! a czasami przerywa w dość istotnych momentach lub każe robić nie to co bym chciał. Teraz na przykład każe mi kończyć (Tak będzie lepiej dla Ciebie, wierz mi).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

To nie wina przekazu a nadawcy. Po prostu źle użyte słowa lub ich kontekst . Stąd niezamierzona mnogość możliwych interpretacji . Fakt, wiele osób nie potrafi jasno formułować myśli. Tego trzeba się nauczyć . Naprawdę warto.
-Różnice?? -- oczywiście są między nami . Jestem dalej na mojej drodze , niż Ty na swej ścieżce . Rozczaruję Cię , nie jesteś oryginalna . Owa "ścieżka" dawno i do cna jest wydeptana . Łatwo opisać jej bieg i Twój los . Tyle , że po co.... Piszesz , że zmierzasz do "poszerzenia świadomości" .To dobrze . A i Czas ku temu najwyższy .
-- Pozdrowienia ( z drogi szybkiego ruchu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimok

Interesująca postać schizofrenii. Też kiedyś miałem podobne rozdwojenie. Emocjonalny romantyk i suchy bezduszny automat analizujący. Ale teraz wszystko się ustatkowało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxxxxxxxxx

Żeby Ci się czasem nie zdawało. Cenzura jest. Musi być. Inaczej pierwszy bardziej inteligentny anarchista lub dywersant w stylu Płk. Kiszczaka, albo jakiegoś innego doktorka o wysokim IQ wysadziłby tę stronę komendami HTML.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bluzgi

Ku...y od biedy można zostawić. To przecież nic innego, jak zwykłe skrzywienia i zakręty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter

No tak, ale gdzie w tym wszystkim kabaret? (Jak tu się śmiać, kiedy nawet z siebie nie można? Gdy wszystko wywrucone do góry nogami, flakami na zewnątrz i do tego w negatywie!?!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Płk. Kiszczak nie zrobił tego tylko dlatego, że nie ma dostępu do komputera w sieci i że nie zna html.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimok

Jeśli patrzysz na kogoś odwróconego nogami do góry z flakami na zewnątrz a w dodatku w negatywie to najpierw otwórz butelkę dobrego czerwonego wina, napij się trochę dla smaku z kryształowego kieliszka spójrz na frajera tak wiszącego i pomyśl że to twój największy wróg. Potem usiądż wygodnie w miękkim fotelu i delektując się aromatem pomyśl że to był kawał dobrej roboty, nawet wywołanie zdjęcia w negatywie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

Ale to ja! (My!!!) A właściwie to co ze mnie (Nas!) zostało... Niestety nie mogę się poszczycić tak czarnym poczuciem humoru aby się z tego śmiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

Jeden mój były wykładowca kupował bardzo dużo książek naukowych. Gdy pewnego razu, jakieś dwa lata temu kupił kolejną książkę za 200 $ to jego żona nie wpuściła go do domu i powiedziała że nie ma wracać dopuki nie odzyska pieniędzy. Mieszkał przez tydzień w gabinecie na PG. (nie żartuję sam kupowałem ksiązki których się pozbywał wtedy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

Zapomniałem: nie pijam wina...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimok

No tak w takim stanie trudno się śmiać. Ale poważnie w tym momencie popełnia się samobójstwo lub zmienia się. Na początek przemiany trzeba się jakoś połatać. Złapać jakieś oparcie pewnie nic z tego na dłużej nie wyjdzie ale trzeba się gdzieś emocjonalnie zadekować. A potem przez kilka lat usówać szwy i poprawiać to co się żle zszyło. Zawsze przy zszywaniu można korzystać z innych (patrz Buffalo Bill)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter

...litości !!!!! -- W przestrzeni (n-wym.) wystepuje - metryka przestrzeni a nie norma . Jeżeli transformacje to jakie ???? może podasz - a są :)))
Spóźniłeś się . Za czasów komunistycznych zrobiłbyś
byś oszałamiajacą karierę , Wtedy pisano tak bełkotliwe teksty . Wiem bo pożyczyłem niechcąco z biblioteki
taką ksiażkę . Jeeeeezuuuuu "@^@" ----zaraz! , zaraz!, -------- a może ty jesteś z tamtej epoki ??????????!!!!!!!!!!!!!! ---
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

Pewnie masz rację (taaak... pewnie masz rację), właściwie wiem o tym od dawna, tyle że jedyna realna możliwość to ta pierwsza. (Czy człowiek z depresją, który wie że ma depresję jest w stanie coś z tym zroibć, i czy to wtedy jest depresja? Pytam ...ale nie dla mnie!!! To dla Kimoka, mimo że straszny z niego egoista, to jednak jakby nie patrzeć jesteśmy bardzo zżyci).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

Co do tego, ze cenzura jest nie mam zadnych watpliwosci - sam jej doswiadczylem :))) , a mimo to przez chwile zatesknilem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobranoc

Tak jak w tytule.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer, oj Wer

Ty jesteś dalej? Tak!!! Chyba w Twoim własnym jedynie słusznym dla Ciebie kierunku. A ile tzw. cudów - eh nie lubię tego słowa - powiedzmy wyjątków od reguł ustalonych przez chemików, fizyków, matematyków itp.- czyli zdarzeń nie wyjaśnionych przez naukę widziałeś. A w ilu z nich brałeś udział? Bo to raczej miała na myśli Atma pisząc o własnej ścieżce. Powodzenia na autostradzie.

Z ostatniej chwili:Autostrada "Twój Los" dotychczs uważana za najbezpieczniejszą jest w tej chwili całkowicie nieprzejezdna. Na 40 kilometrze życia zdarzył się poważny karambol. Śmigłowce ratownicze sa już w drodze, lecz jak na razie nie wiadomo ile osób zginęło, a ile zostało rannych. Aktualnie z naszego miejsca obserwacyjnego widać ogromny słup dymu.
Do odwołania ruch w kierunku "szerszej świadomości" kierowany jest wiejskimi dróżkami. Część z nich może być nieprzejezdna dla starych schematów i ciężkich ignorantów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

Nieprawda , Jak napiszesz ksiażkę to ją kupię nawet za 280 zł i bez bulu - noooo nawet za 285 !!!! :)))))
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

RRRRRRany !!!! Zaraziłeś się od Dr. Lectera czy co ???? że zaczynasz pisać bełkotliwie
Przecież napisałem , że si poruszam po DRODZE SZYBKIEGO RUCHU a nie po autostradzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak daleko z PKS na PKP w Gdyni? (13 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym zapytać czy dworzec PKS w Gdyni jest blisko dworca PKP? Jaka to mniej-więcej...

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...

Vibracje (7 odpowiedzi)

Au revoir, Alain Delon... http://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU