....

....Dobrze Ifcio-wracaj juz...bo mi jest tak zimniutko...
....pójdę tylko zrobic siusiu...
o kurcze...to poszło na ogólnym !!!
Ifcio-wychodzimy z tego miejsca!
Juz lece do Ciebie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Nie zgub skrzydeł!
No i nie potknij się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmmmmmmmmmmmmmmmm

Milych snow!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

profesor był baaardzo oficjalny - sam rozumiesz....
spotkamy się w poniedziałek, będę ok. 18.30. trzymaj się ciepło!

ps. Lecter - to dość poważna sprawa. NIE jestem przygotowana - dlatego poważna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do ciebie..

Tak tak to jest wlasnie do ciebie ..osobniku plci meskiej....do ciebie... ktory wlasnie to czyta i czytal poprzednie...
.....Jesli jestes prawda, przyjdz do mnie bez slow i wez w Twe rece wszystko co dac moge, lecz jesli snem jestes posrod innych snow, och......to samotna pusc mnie w dalsza droge...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

Daruj sobie te zdrobnienia, bo niedobrze mi się robi jak to czytam. To nie jest złośliwe - naprawdę mdli mnie od twoich całusków i bobasków. Jeżeli nie rozumiesz, co mam na myśli, to poczekaj do poniedziałku, przyjdzie zwierzu i ci wytłumaczy. Można się zasłodzić od Twoich wypowiedzi., bo jesteś czasami słodki jak Lauer. I nie pisz już do mnie. Pisz sobie do innych.
Z Bogiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktorq Albercie

Co z moim podaniem...?
Złożyłam juz wszelkie potrzebne dokumenty.
A Ty przechodzisz codziennie koło mnie na obchodzie i nic!
Może daj znać jak z Tą moją pracą będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Dokumenty muszą teraz nabrać ustawowej mocy biurowej. Trwa to jakieś 2-3 tygodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

samotna

heh - i tak nawet z kims jestes skazana na samotnosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat...

niekoniecznie.....
...gdyz....Człowiek mniej jest nieszczęśliwy, gdy nie jest nieszczęśliwy sam.....pozatym...sa takie odmiany samotnosci ktore sa przyjemne...np...
...."Przyjaźń nie wymaga żadnych słów. To samotność wolna od lęku samotności."...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr.Alberciq

No wiecie co???
Komuna u Was ?
Zmieńcie kadrową !!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DOKTORKU...

...nie bedziesz mi dyktował do kogo mam pisac, a do kogo nie(!!!)...
Nie jestem juz Bobaskiem takim , jak Ty-dlatego nie pouczam innych...
To forum wolnych wypowiedzi, jeżeli k(...) tego jeszcze nie zauważyłeś!
Dlatego Doktorku-nie do mnie te zdania!
I nigdy nie bedę Laurerem(nie lubisz go?...a ja -tak...)-bo to inny facet z innymi doświadczeniami i problemami(kiepski z Ciebie jednak doktor, że nawet tego nie jestes w stanie zrozumieć...I bardzo smutno mi z tego powodu...bo lubie chyba wszystkich ludzi...choc i u mnie sa wyjatki-ale Ty do nich nie nalezysz...)
Zdrobnienia???Moje???...nie ma sprawy...chciałem byc miły...Ale jak nie lubisz tego i...nie jestes w stanie zrozumieć tej zabawy(bo to do cholery , stary , tylko gra!!!)-bede używał w stosunku do Ciebie słów, które Ty tolerujesz...
I jeżeli piszesz do mnie bezpośrednio-to używaj zwrotów grzecznościowych(ja zawsze ich używam Doktorku!)...
Zaden Zwierz, ani inny CZŁOWIEK- nie bedzie mi tłumaczył, jak mam postepować, ani innych rzeczy-bo to do niczego nikogo nie doprowadzi...Juz dość przemijań jesieni przeżyłem na tej ZIEMI, bym wiedział co robię...I jak to robię...Tylko nie wszyscy sa w stanie pojąć takich uzależnień...
narazie!
Ps.i chyba poprosze Ifcie, by jednak nie pracowała w Twojej klinice...Bo moja Kochana źle zakończy swoja pielęgniarska karierę(wim, że Ją znasz...I wiem, że jest niezależna i nie jestem pewien, czy jednak mnie posłucha...)
no to -do zobaczenia DOKTORKU...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

Chłopaki!!!


LOOZUJCIE


:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFCIU....

...jestes ...niesamowita...
Przepraszam Cię...ale dzisiaj nie bedę pisał do Ciebie(zresztą pomówimy wieczorem...tak, jak zawsze...) I nie przejmuj sie-tylko słowa mi cieżko przychodzą-to wina Doktorka... Ale -tam...no wiesz gdzie...-bedzie tak, jak zwykle...
Do wieczorka Ty moja ...DIABLICO w satynowej piżamce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

Nie będę miły. Skoro to gra to zacznij byc soba i prestan grać. Piszesz jakieś pierdy o grzezności, że nic Ci nie będę dyktował, bo to HP a następnie sam pouczasz jaki powinienem być (zwroty grzecznościowe). Jesteś oszustem. Zastanawiałeś się czemu Żaneta od Ciebie odchodziła tyle razy? I jak wnoski? Znowu odeszła, albo wkrótce odejdzie. I nie sap tak przez telefon gdy ze mną rozmawiasz (jakbyś miał właśnie orgazm). Absolutny END OF TROPIC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty(...)(...) Albert

...Ty(...) ZAWSZE jestem sobą-nigdy niczego nie udaje!!!-ludzie znają mnie takim, jakim naprawde jestem!!!
Pouczałem palancie tylko Ciebie(zmusiłeś mnie, bym był niegrzeczny!!!a tego tak bardzo k.. nie lubie!) Nigdy mnie nikt nie nazwał oszustem-dlatego i Ty nie bedziesz tak do mnie bezkarnie mówił!!!
Poruszyłeś coś, co powinno być TABU...co jest tabu...(niczego nie wiesz o ŻANECIE i o tym dlaczego jest tak, jak nie powinno byc... Ja nie poruszam Twoich osobistych spraw...Na tyle jestem jeszcze CZŁOWIEKIEM-ale dla Ciebie to wszystko jedno i pierdolisz(bo inaczej tego nie mozna nazwać!!!)o tym, o czym w nawet w najmniejszym stopniu nie masz pojecia!!!!na palcach jednej reki moge wyliczyc osoby, które wiedza, co dzieje sie z DROBINKĄ!!! Przestan JĄ w to mieszać!!!TO, co w tej chwili- jedynie nas dotyczy!!!!....
...Nawet nie rozpoznajesz sekretarki telefoniczne nagrywanej po iluś tam nie przespanych dobachj!!!Debilu.Nie sapie, ale jesli juz-to ja jestem sobą i nie trzepie po kątach-bo nie mam takiej potrzeby!!!Ja człowiek-Ty "człowiek" i tym sie różnimy od siebie!!!
Tak-masz racje(choc pisałem, że Ciebie jednak lubie!!!)-juz wiem kto jest moim wrogiem...a WROGÓW...nieważne.
...jeżeli znasz moj nr domowy...to juz wiem(i nie od IFCI!!!) kim jesteś...
Dlatego...spotkamy sie wkrótce...
I nie określam czasu...
Jesteś tylko biednym robakiem...tchórzem, który nic nie potrafi zrozumieć...Który dawno zatracił wraźliwość...który zdechnie , jak bezduszny "człowiek" nie pozostawiajac za sobą ciepła dobrej energii...
I to juz jest naprawdę absolutny END OF TROPIC!!!-a ja NIGDY nie zeszmacam SWEGO SŁOWA!!!...mozesz to draniu wykorzystać...ale ja pamietam...i NIGDY nie zapominam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pa

Przyjdę tu, gdy wróci kultura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nim odejdę

Napiszę coś.
Nie raz zachowujemy się tu niepoważnie, piszemy bzdury. Ale to jest zabawa, czasem się sprzeczamy – udowadniamy swoje racje. Traktowałam HP jak rozrywkę, wchodziłam tu chcąc się pośmiać, czasem podyskutować, poflirtować :)
Zrobiło się niesmacznie... Kłótnie, chamskie odzywki, wywlekanie prywatności w złości... coś jest nie tak z Wami Panowie. Lubię z Wami pisać, ale nie chce mi się już czytać Waszych kłótni. Kłócić się też można na poziomie
Bawcie się dobrze, mi się już nie chce,
to nie ta bajka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

samotna

mimo wszystko jestes i bedziesz samotna - nawet posrod tlumu, nawet ze swoja "miloscia" u boku bedziesz samotna, bo nie mozna do jednej glowy wprowadzic dwoch osob, nigdy nie bedziesz sie z kims rozumiala w 100% nigdy nie poznasz osoby ktora bylaby w stanie przewidziec twoich czynow, nigdy nie znajdziesz osoby ktora dogodzilaby tobie w 100%, NIGDY - chociaz zycze ci tego bardzo szczerze z calego serca.
nie wierzacy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

wrzucanie na poziomie... - heh - istnieje cos takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PLAGIAT...

....istnieje takie coś...tylko nie zawsze Człowiek gra....Tylko nie zawsze można tak...
...Tylko nie zawsze warto się opanować...
...tylko nie zawsze warto być ...normalnym.......
Ale jeżeli już to wszystko nie warto-to pod swoim prawdziwym nazwiskiem(!!!!!!!!).JEDYNIE !
I to WARTO!!!
....i tylko tak można- i ja to zrobiłem !!!!
...rozumiesz co napisałem(?)...
TYLKO TAK WARTO...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiersz

Obdarowałeś mnie pocałunkiem tak srebrzystym
Jak krople rosy drżące na pajęczynie
I odszedłeś pozostawiając mi tylko to uczucie
Tą cisze chwili gdy kończy się świat
To nienasycenie pragnienia życia
Barak zainteresowania boli najbardziej
Teraz istnieje więc jestem sama
I już do końca życia będę sama
Ja i samotność jesteśmy jak siostry syjamskie
Na zawsze nierozerwalne
I choć tyle ludzi spotykam co dzień
To nic nigdy nie da mi tej pewności
Że kiedyś będę mogła powiedzieć że jest przy mnie ktoś
Kto zawsze po prostu będzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka ma racje

SCHODZICIE NA PSY
MOIM ZDANIEM MOZNA PRZYSRYWAC SOBIE NA POZIOMIE. POZIOM TU SIE ZANIZA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

Dzieki ze jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifcia..

Bingo Ifciu :)) Pozdrawiamy serdecznie i wiosennie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marek K.

Wielkie GURU HYDEPARKU...szkoda tylko, że tak mało Cie widać... :)
I coś lakoniczna ta Twoja wypowiedź... :)
A czytałes wszystko, co pisaliśmy???
Strzelam w ciemno-na pewno NIE!!! :)..
i nie wmówisz mi, że sie mylę...
cześć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marek K.

...IFCIA może pisać co chce!
ONA na tyle NAS zna, że -m o ż e ...
I pisze tu kupe czasu...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ONA-to I F C I A , której nie jeden z Nas by się posłuchał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. A.

Przegiąłeś...
Nigdy ie wiesz, co kryje sie w sercu drugiego człowieka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupota

siedzi sobie na drzewie glupota
patrzy przez liscie na nas
kogo sobie uwezmie na cel
ten zginal jak pies

uciekaj gdzie pieprz rosnie
ona i tak cie dogoni
przegoni i zlapie w swe szpony
dopadnie i przewroci

a ty krwawiac myslisz sobie
co ja takiego robie
na zimnej ziemi
przykleszczony myslami swymi

to nie ja jestem winny
to nie ja to sprawilem
ze glupota triumfuje
a wszystko inne ginie

(pomyslalem ze jeszcze raz napisze to co kiedys tutaj umiescilem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul Nneb

Więc chciałbyś ze mną porozmawiać? Wrażliwy jestem, nie obrażam się.Dość o mnie teraz ty. Chcesz opowiedzieć mi bajkę? Opowiedzn mi bajkę z dzeciństwa, tą którą najlepiej pamiętasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiacie

Czemu tak emocjonalnie zareagowałeś na moją wypowiedź. Czy Cię czymś uraziłem? Przepraszam, nie chciałem. Ważnym jest dla mnie by terminów fachowych używać w ich właściwym znaczeniu a nie. Ja urojeń prześladowczych nie mam i nie uważam by świat był do mnie wrogo nastawiony, bo przecież "nasawiony " w żaden sposób nie może być.
Czemu tak często używasz tego terminu? Czy dobrze znasz jego znaczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marek K.

Hau, Hau
Bow, Wow
Wrrrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdull Nneb

Twoja gwałtowna reakcja emocjonalna na wypowiedź Dr. Alberta sugeruje, że nie pogodziłeś się ze swoją przeszłością. Może byś spróbował? Warto mieć to za sobą i spokojnie patrzeć w przyszłość. Każda porażka powinna powodować rozwój i usuwanie przyczyn w sobie, które przyczyniły się do porażki. A co do uczuć innych, można dostrzec bardzo dużo choć nie twierdzę, że wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdull Nneb

Czemu tak gwałtownie odrzekasz się od bycia Lauerem. Czyżbyś się nim brzydził? Jeśli tak to się nie dziwię. Jest to osoba wykazująca się wyjątkowo niespójnym sposobem myślenia. Czy próbowałeś rozłożyć logicznie jakąś jego dłuższą wypowiedź? Wyniki takiej operacji wychodzą przezabawnie w rozmowie o światopoglądzie. Kilkukrotnie w przeciągu kilkunastu minut sam sobie zaprzeczył. Ktoś kto twierdzi, że wie jak żyć, kto zna wszystkie odpowiedzi jest głupcem. (Głupiec- osoba wieżąca w nieprawdę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Void

I jaką postać zrobisz w SM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Wróć
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pusto

Nikt się od rana nie odzywa?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat....

Widzisz ja juz jestem taka glupia ze wierze w to ze kogos jednak spotkam.. nadzieja.....tylko ona mi pozostala.
Pozatym zdaje sobie sprawe ze nie ma osoby ktora by mnie zrozumiala w 100%...nierealane bo sama sie w 100% nierozumiem ale sadze ze jesli ktos zrozumie mnie w 50% to juz to bedzie wielki sukces.·
A tak na marginesie to czemu zareagowales na to co napisalam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do ???

"Miłość to dwie dusze w jednym ciele, przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Dobry przyjaciel potrafi Cię zrozumieć lepiej niż ty siebie samą. Niestety jest to rzadkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzu

i jak tam SM? Void dostala KC wiec moze niedlugo.. heheh... czarna apokalipsa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz...

..ale wlasnie jak sam napisales rzadko sie tacy zdarzaja a poki takich nieznajdziemy to musimy doceniac tych przyjaciol ktorych mamy...
...jak by to powiedzial Casar Flaischeln:
"Przyjmij każdego takim, jakim jest.
Każdy ma wady, nawet najlepszy.
Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malayach

SM niezły, jak zwykle bardzo dobrze rozbudowany, sprawia lepsze wrażenie niż GURPS. Ale zobaczy się w grze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

samotna

Istota zdobywania prawdziwych przyjaciół nie jest szukanie nowych ludzi lecz dopracowywanie obópulnych stosunków. Wszystko jedno kogo spotkasz nigdy nie będzie idealny. Ale wspólna praca nad wzajemnymi relacjami może znacznie poprawić stopień zrozumienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierz

wejdz na chat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co widzę :))))))))))

Tego jeszcze nie było - Teresa Orlowsky ma konkurencję ! (ha ha ha ! ) i to rodzimą !
-- Na ekranie lecą już polskie napisy (AAAAA........ już wieeeem :)) - pewnie francuzka wersja "językowa" ) --a gdzie obraz ?? subskrypcja czy co ? . W każdym razie , żeby nie było , że nie popieram krajowego "przemysłu" , zamawiam kasetę :))))))) !!!!!! . Zwierzu , kupmy razem dwie , w hurcie zawsze taniej :)))) . A może będzie serial ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Pominę temat, jestem kontrolowany w tej kwestii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz..

....oczywiscie zgdadzam sie z Toba...ale nalezy pamietac o jeszcze jednej, bardzo waznej rzeczy..."Przyjaciele nie należą do nas, to my należymy do przyjaciół.". Duzo ludzi o tym zapomina...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.......

.......Najpiękniejsza przyjaźń istnieje między ludźmi, którzy wiele od innych oczekują, ale nigdy nie... żądają. .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...dokonczenie...

... to oczywiscie powiedzial......A. Schweitzer....nie ja to wymysilam;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Nie znam tego człowiek ale, zbyt częste i zbyt mocne żądania nie działają dobrze na przyjaźn. Zbyt duże oczekiwania też nie są najlepsze ze względu na zawód...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz

Nio wlasnie o to chodzi zeby nie zadac... a zawody......hm... tyle ich w zyciu jest ze jeden w ta czy w ta....przy takiej ilosci nierobi roznicy... trzeba sie tylko nauczyc z tym zyc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Zaufnaie w przyjazni traci na zawodach, te szczególne zawody są wyjątkowe, wyjątkowo silne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

Terminy fachowe sa mi obce - nie jestem ani lekarzem ani pisarzem. pisze to co mi przychodzi do glowy. a to ze mam paranoje to wiem i nie musi mi tego mowic jakis domorosly lekarzyna. nie potrzebuje ani terapii ani pomocy - poniewaz i tak na nic to by sie nie zdalo. poza tym to co napisalem i tak nie mialo nic wspolnego z zyciem twoim moim czy czyimkolwiek wiec nie wiem dlaczego cie ono obruszylo. czyzbys byl lingwista a nie lekarzem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

a moze sam sie czuje samotny posrod spiewu tlumu? zglielku codziennosci i szarych ulic? moze w zyciu nie bylo czegos takiego jak to co opisalas i chcac byc takim romantykiem jak kiwdul byc nim nie moge poniewaz zdrowy rozsadek bierze nad tym wszystkim gore? moze nie chcialem zebys sie rozczarowala? moze jestem kolejnym pesymisto - realista ktorych na ulicach jest pelno? bury czlowiek wsrod dymu z kominow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Nie jestem Lingwisatą, a emocji w mym pisaniu jest niewiele. Cenie sobie po prostu prawdę i istotne dla mnie w komunikacji międzyludzkiej jest wzajemne zrozumienie. Jeśli ktoś używa jasno określonych terminów w swoim innym znaczeniu, nie jasnym dla reszty powoduje to błędy komunikacji. Mówiąc prosto piszesz coś co inni zrozumieją zupełnie inaczej niżto miałeś na myśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Masz paranoię? Interesujące. Z danych mi dostępnych na twój temat nie wykazujesz jej objawów. Gdybyś miał paranoię to bys poptrzebował kuracji i to bardzo, byłaby też szanasa na uleczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka wróć

Nudno tu bez ciebie i twoich tekstow!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka wróć

Racja
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Lecter

to na przyklad w terapii rowniez jest stosowane - przy pokazywaniu ludziom obrazkow na ktorych nie ma nic konkretnego a lekarz sie pyta "co pan widzi" zgadzasz sie ze mna? czy w ten sposob nie mozna poznac czlowieka? bledy w komunikacji mozna wykorzystac i to bardzo :) wiec jesli pozwolisz dalej bede pisac po swojemu i nie bede zwracal uwagi na to co komentujesz. wlasnie chodzi o to zeby ludzie rozumieli moje teksty na swoj sposob.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój Upadły Aniele

I jaką kolejną oczywistość o której bym nie wiedział zaproponujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Zgadza się wszystko zależy od celu wypowiedzi. Jeśli Twoim celem nie jest przekazanie jednoznacznego komunikatu to ten sposób wypowiedzi nie musi być błędny.
Właściwie nie miałem wcześniej pretekstu żeby do ciebie napisać. Nie napisałeś nic konkretnego.
Nie zabraniam Ci NICZEGO zmodyfikowana kopio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz & Samotna

..."Przyjaciele nie należą do nas, to my należymy do przyjaciół."???? To nie tak powinno być.
In My Opinion -> Każdy należy do siebie. Nikt nie ma prawa własności do drugiej osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anioły na pal

napijać, zwierzak nabijac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lemira

Jestes tu jeszcze?? Farmaceuta mówi, że najlepszy jest Procto-Givenol.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Masz rację. Jeśli chodzi oten tekst o przyjaciołach. Nie komentowałem tego sofizmu ze względu na kłopoty z jego interpretacją. Jest kłopotliwy i trudny do przeniesienia w rzeczywistość.
Samotna możesz rozwinąć jak go rozumiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lemira

Przemyślałaś już coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Huh

Chwilowo jestem górą... Powiesić wszystkie upadłe anioły - na choince!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anioły

Jestem przeciwny wieszaniu, dużo ciekawsze długotrwałe i bolesne jest nabijanie na pal. I mówie że wszystkie nabić na pale. UHU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzaku

wysyłam Ci buziaka, hihihi
lubisz to....co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

Wszystkie? Nawet te dobre anioły?? Ale one się nie dadzą nabić, bo są że tak powiem: lekko wirtualne. Zagęszczenie odległości międzycząsteczkowych w palu jest dla nich zbyt małe, aby mogło wyrządzić jakąkolwiek krzywdę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba wiem kto

Do pewnego stopnia ale besz przesady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Ja chce tych co za nie się podają, lub działają w czyjeś imię karząc i wymuszając udając anioły.
Na pal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo ja..

..Qrcze no , chyba mam dzisiaj manię wyższości....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzaku

Wiem, przeciwniku cmokania i ściskania...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr.Albert

Tak dopuki Admin cię nie dorwie. che che
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Dałaś do zrozumienia, że jesteś Lilu, prawda? I Co ci ten Plagiat takiego zrobił??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, wiem

Mysłę że w tym momencie zeszła ta dyskusja poniżej poziomu, z pierwszej strony. Jest już w miarę czysto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

Nieco przerobiony na okoliczność cytat Psów:
- Odwal się pan, bo zaraz zawołam Admina!!!
-To ja jestem Admin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

-J ak to wszystko wyjdzie na jaw, to ja nie...
- ARRchiwum!!
- dobra, dobra ja tyko tak..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Alber...

..nie jestem Lilu...pomylies mnie z kims.. ja tu pisze dopiero od hm.... 2 czy 3 dni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwieerzaaak

A skąd bedziesz wiedział, że taki palant nabity na pal to fałszywy anioł??? Bo dał się nabić w butelkę?? A zanim go nabijesz to jak stwierdzić jego oszustwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

Widzę zwierzaku, że tęskniłeś...
Pozdrawiam, wszystkich leczących się na oddziale psychiatrycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr.Albert

Czy miałem mozliwość poznać KNN? może przekazał bym trochę informacji Dr. Lecterowi do potrzeb analizy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Jakby to powiedział Dr. Lecter : "Czy6 to ważne? Dobrze wyglada na palu nieprawdaż. Może szyneczki, świerza"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

OOO to się zaskoczyłem... no ciekawe, bo było wcześniej "samotna Lilu^" A dlaczego od 3 dni dopiero?? Jak tu trafiłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Wypuśćcie mnie stąd!!!!!!! wypuśćcie!!!!!!!!
No w sumię nie chcę wychodzić ze szpitala ale taki krzyk dodaje dramatyzmu sytuacji. aoni i tak mnie nie wypuszczą potym jak zjadłem pielęgniarkę( o wolny wakat dla Ciebie). Nio więc sobie pokrzyczę.
Wyyyyyyypuuuuuuuuśćcieeeeeeeeeeeeeee mnie stąąąąąąąąąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

Myślę, że miałeś taką możliwość, a jeśli tak to nie jestem w stanie dyskutować teraz kiedy to się zdarzyło.
PS. Szyneczka, nie dziękuję. Po praktykach w krematorium (nauka pieczenia) zostałem jaroszem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzaku

Widzisz!!! Super, że ten etat się zwolnił. (przyznaj się, że zrobiłeś to celowo)
Uważam, że jako stali pensjonariusze tegoż odziału powinniśmy złożyć petycję o przyjęcie mnie na to stanowisko. Zjadłeś tą brunetkę? Cholera, nie stanęła Ci kością w gardle? Przeciez nigdy jej nie strawisz... Powiedz mi jak too zrobiłeś :) uwielbiam Twój zwierzęcy urok, hihiihi
błeeeeeeeeeeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

No i co?? Kiwdul Benn Ci odradza, Zwierzak sugeruje co może się stać z puszystymi pielęgniarkami, które stawiają zawsze na swoim... Nadal chcesz mieć tą posadę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Sama pchasz się w paszczę Zwierza i innych Psychopatów. Zeby potem nie było, że nie ostrzegałem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifcia

Tak tą brunetkę. Zawsze były w moim guście. No sam całej nie zjadłem ale akurat uprosiłem kucharza żeby raz pozwolił mi przygotowąc posiłek dla całego zakładu. Pamiętasz to delikatne mięso z soboty Cóż za pieczeń mniam palce lizać. No może trochę celowo...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Albercie..

...samotna a samotna_lilu to zupelnie dwie rozne osoby.....
jak tu trafilam...hm... ktos mi przypomnial ze istnieje tu "zgraja" ludzi ktorz chetnie wysluchaja innych;))
Azem ostatnio bardzo samotna... tak wiec postanowilam sprobowac i napisac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albert

Ale musi przyznać że brunetka była nieuprzejma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

i co udało się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

...co siem mialo udac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fragmenty zapowiadanego wywiadu z Femme Fatale

-Czego się obawiasz?
-Większość pewnie odpowiedziała bym że śmierci...dla mnie śmierć jest
naturalną konsekwencją życia..Żal mi będzie opuszczać ziemski padół
ale może jeszcze kiedyś tu powróce...boje się natomiast tego że
zostane zapomniana..że nic po mnie nie pozostanie dla
potomności..dlatego zabezpieczam się pisząc wiersze i
opowiadania..nie chodzi mi absolutnie o popularność..chcę żeby
prawnuki odnalazły na stychu moje stare pamiętniki i mogły poznać te
życie ich babki do którego nie mieli dostępu inni.
-Co lubisz?
-Lubie lody waniliowe, łosie..serial "Przystanek Alaska" bajkę "The
Simpsons" wiosenne powierze..podróże pociągiem i poranne jazdy
kolejką podmiejską..jeziorne szuwary i lubie śpiewać...ale nie jestem
w tym nadzwyczajna :).Lubie mężczyzn którzy ładnie pachną...zresztą
zapach odgrywa w moim życiu bardzo ważną role...nie chciałabym
twierdzić że mnie determinuje...ale czasami odnosze takie
wrażenie...ładnie pachnącemu mężczyźnie jestem w stanie dużo wybaczyc
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samotna

Tak więc słuchamy... wraz d Dr. Lecterem
Opowiedz nam o sobie...
O swoim dzieciństwie....
Co Cię gnębi oprócz samotności..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

e-sport (4 odpowiedzi)

co sadziecie o suplementach dla gamerow? czy faktycznie sa one skuteczne? czy na prawde...

Zakaz zakupu kryptowalut (42 odpowiedzi)

Takiego to niusa dzisiaj przeczytałem:...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (691 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...