007 Symfonicznie

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Zapraszamy Państwa na koncert muzyki filmowej "007 Symfonicznie" , który jest muzyczną podróżą do świata kina i idealnym przedsmakiem premierowego filmu o Jamesie Bondzie.To muzyczna kompilacja najbardziej znanych i lubianych motywów przewodnich z serii filmów o słynnym Agencie 007. Golden Eye, Skyfall to tylko nieliczne z wielu tytułów, które przeżyjmy na nowo w symfoniczno - chóralnych ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może więcej szczegółów? W czyim wykonaniu? Kto aranżuje, etc....
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodatek

Nie zdążyłem edytować. Nadużyciem jest nazywanie muzyki filmowej do Gwiezdnych Wojen Johna Williamsa, muzyką poważną. Prędzej bym się pokusił o określenie - muzyka dyskotekowa. Tym bardziej, że kawałki z Gwiezdnych Wojen grane były na dyskotekach w latach 70 tych .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Tym bardziej, że kawałki z Gwiezdnych Wojen grane były na dyskotekach w latach 70 tych " Byłyskoro nagrano wersje disco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedwczorajsze pulpety w sosie pomidorowym, odgrzewane w mikrofalówce.

Było już "symfonicznie" nieomal wszystko. Gwiezdne Wojny, Bond, Pink Floyd, Led Zeppelin.... nie spamiętałem wszystkich tych chałtur, nazywanych dla podniesienia prestiżu " symfonicznie". Zdecydowanie polecam usiąść w wygodnym fotelu w swoim salonie, zapuścić odtwarzacz DVD Bluerey lub CD( broń Boże żaden kompresor MP3,4 czy inny syf) i obejrzeć/ posłuchać oryginału. Za cenę biletu na tzw "symfonicznie" kupicie sobie nagrania oryginalnych wykonawców, będziecie mieli do czynienia z oryginalna sztuką, a nie pitu-pitu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

No ale stary, muzyka w filharmonii to jednak zupełnie inna jazda

Jest na żywo, jest super. Osobiście poszedłbym do filharmonii na cokolwiek poza disco polo. To prawda, że grają znane kawałki pod publikę, ale co z tego - fajnie się tego słucha, większość ludzi jednak nie jest koneserami klasyki czy baroku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak kto lubi

Ale właśnie to jest urok takich koncertów, takich aranżacji nie usłyszysz a o słuchaniu na żywo w filharmonii nie wspomnę, mam naprawdę dobry sprzęt hifi ale nic nie zastąpi takiego odbioru. Co do tematyki to rzecz gustu, ja chodzę na poważną i inną tematyczną zamiennie, w obu przypadkach jest to przyjemność.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne wydarzenie, zdecydowanie polecam

Świetny występ w przepięknej aranżacji. Można się zanużyć w muzyce. Bardzo dużo pozytywnej energii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0