1 września zdrożeją bilety komunikacji miejskiej w Gdyni i Sopocie

Opinie do artykułu: 1 września zdrożeją bilety komunikacji miejskiej w Gdyni i Sopocie.

Gdańsk wprowadził podwyżkę cen biletów za przejazdy komunikacją miejską już od 1 lipca, Gdynia i Sopot zrobi to za kilka dni - 1 września. Cena za bilet jednorazowy wyniesie 3,20 zł zamiast 3 zł. Zdrożeją też bilety okresowe.

Podwyżka to efekt wiosennych ustaleń podjętych na zgromadzeniu Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej, gdzie rekomendowano wprowadzenie nowych cen w komunikacji miejskiej na terenie wszystkich gmin wchodzących w skład związku, w tym także ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1września i podwyzka- kanałowe szalenstwo

Witam
Połączenie rozpoczęcia roku szkolnego z podwyżka to świetny ruch firmy i za zgodą miasta. Na przystankach i w autobusach brak informacji.
Wszystkie dzieciaki w będą do szkół jechały na jednorazowych za 1,5.
Świetna pomoc firmy w kosztach rozpoczęcia roku szkolnego. Brawo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kumpel Szczurka - ten od lotniska, co został 'za karę' prezesem w jednej z firm komunikacyjnych -

czeka na coroczną podwyżkę i nagrodę za dobre zarządzanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Założe sie ze wszyscy którzy mieli by kilkoro dzieci skorzystali by z darmowego biletu. wkurza mnie ze wszystko idzie na nnas na wielodzietne rodziny... a zreszta chyba przez 10 groszy nie zbankrutujecie... bilety podrozaly bo skads musza wziac sie pieniadze na 500+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są dwa pasy więc na jednym z nich.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadal taniej wychodzi autem. Mimo, że jeżdżę sama.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niby gdzie ten buspas miał by być haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chyba zwariowali!

Co?! Znowu podwyżki, aby ich sczyściło!!!! A kiedy pensje podwyższą?!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podwyżka tylko o 2 zł miesięcznie. Sprawdziłem.

Jak zrobią buspas na Chwarznieńskiej do Witomina to się przesiądę do komunikacji miejskiej. Obecnie nie ma to sensu. Stać w zatłoczonym autobusie 40 minut.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tymczasem Kraków wprowadza darmową komunikację miejską dla dzieci i młodzieży

Gratuluję Związkowi i Panu przewodniczącemu, notabene z Sopotu.
Pozdrawiam po sąsiedzku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo tych rodzin wielodzietnych to tysiące są?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolego, ja to wiem. Największe oszczędności w domowym budżecie powstają wtedy gdy eliminujemy z niego właśnie tego typu drobne kwoty. Masz rację. Ale większym dramatem jest dla mnie zwiększenie kosztów kredytów w bankach czy zwrozt oc ac. 2 zł w skali roku to 24 zł więc jest to akurat wypad dla rodziny na molo w Sopocie, zawsze coś xD
A pislamisci mam nadzieję, że niedługo już będą oglądać świat w kratkę za to co robią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozostaje Ci strzelić sobie w torbę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niegospodarność !

Nie o wielodzietne rodziny tu chodzi, ale bezsensowne inwestycje nie potrzebne nikomu jak choćby kolejka na kamienną górę, za to ktoś musi płacić !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie jest odpowiedź na podstawowe pytanie?

Aktualnie posiadam bilet okresowy załóżmy kupiony ok.10 sierpnia. Ważny do 9 września. Co z tym okresem od 1 do 9 września? Mam dokupić za każdym razem bilet dopłatę? Mam kupić bilet za 2 złote i z nim jeździć około 10 dni? Mam kupić kolejny bilet okresowy od 1 września tracąc kilka dni poprzedniego? Czy mam się popłakać na środku chodnika z tego powodu, że dostanę karę za brak biletu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

powód- jasny

podwyżki od tego samego dnia kiedy darmowe przejazdy dla dzieciorobów i tyle w temacie,
tylko czemu jak Gryzoń ma gest każe płacić pozostałym?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z Tobą gościu

kiedyś kochałem Gdynię, dziś hmm..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0