2020: Burza - TR Warszawa - online

Temat dostępny też na forum: 2020: Burza - TR Warszawa - online
Opinie do spektaklu: 2020: Burza - TR Warszawa - online.
TR Warszawa
"2020: Burza" - POKAZ GOŚCINNY

To prosta historia: kobieta lub mężczyzna wysoko postawiona/y (lub nie), zostaje zmuszona/y do zrezygnowania ze swojej pozycji, władzy, z miasta i z kraju, w którym mieszkał/a. Wraz z synem/córką ucieka na wyspę. Spędza tam dwanaście lat. Przypadek (lub burza) sprawia, że na tę samą wyspę trafiają (lub nie) osoby z jej/jego dawnego otoczenia. Ci, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koszmar

przerost formy nad treścią, ktorej tu w zasadzie nie ma wcale. Cały spektakl to jak wycięcie ze 100 różnych ksiązek po 1 zdaniu i danie do odczytania aktorom. Brak ładu i składu. Za głośno i niesmacznie. Ja wiem wyższa sztuka...pierdziele, to...nie jestem głupią osoba ale to było zmarnowane mega nudne 3 h. Słabe, bardzo słabe, choć efekty wizualne vcałkiem całkiem. Szkoda że tresci cąłkiem zabrakło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dziewczyny z kalendarza (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...