32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nawigacja

nie wiem czy wiesz co to jest nawigacja.Czasy trochę się zmieniły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kiedy kontrola taksówek?

Postoje pozalewane olejem, powyrywane słupki na postojach ograniczające ilość pojazdów, taksówki na chodnikach, mycie samochodów na postoju wodą z butelki wbrew przepisom o ochronie środowiska? Polecam do kontroli postój na Dmowskiegi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak.

Głos rozumu.
Do tego podpięci są pod KRUS bo to chłopki z podmiejskich wsi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obn

Oczywiście zobaczysz wtedy ile kosztuje przejazd uberem. Myślisz że obniżą Amerykanie ceny. Jeszcze zatesknisz za tymi zlotowami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Stary, jechałem zwykłym taxi z Oruni na Dolne Miasto, stawka 0 zl, zlotowa cos się tam sadzil, jak wysiadalem, ale ani grosza nie dostał ...mozna? Można.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klasyk numer, pozdro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psy, a nie wojskowi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można miec mniej pieniędzy? To wszyscy nie maja po 15 tys na miesiąc? Dziwne, trzeba zmienić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty a po co mam ci cos wykazywać? Moje zarobki i kij komu do tego..ja ci mogę jedynie pokazac palec, domyśl sie który...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy

Nie dostałem paragonu u fryzjera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uber to zlo

Ale do biedronki i lidla chodzi kazdy tu komentujacy. Gdzie podziala sie logika, wielcy i dumni gdanszczanie? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zlikwidować takie głupie urzędy i spokój..jako pierwszy skarbowy rozwiązać, po co te złodzieje sa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm

Jak sie nie ma miedzi to sie w donu siedzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz gdzie ja mam ten naród? Z mila chęcią go bede okradal i poniżał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mnie weźmiesz na światłach? Bede bral cie w aucie, czy co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Honde, to ci gołymi rękoma rozloze, zanim do jakichkolwiek światel dojedziesz..gdzie szrot, a gdzie Audi, mózg tez do Hondy wlozyles?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakie 1200 zł na zus robaczku?

emeryt prowadzący działalność na karcie podatkowej nawet zdrowotnej nie płaci...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1