32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może przytocz jakieś statystyki

Ile to ci "ukraińcy" spowodowali wypadków na uberze.
Bo te twoje wyliczenia panie taxiarz to jak na razie może zatwierdzić tylko
Polski instytut Danych z D.py
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buhaha

Ale historia. Obudz sie bo sie z*********
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak

Jaka w tym widzisz nie uczciwość? Te pieniądze za ubezpieczenie i tak nie idą do Gdańska tylko właścicieli firm ubezpieczających, więc nie ma to żadnego znaczenia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nic tylko kontrolować, karać..nic juz nie można robic zarobkowo, bo ukarzą, będą kontrolować, sprawdzać..no chore..ja bym powiedzial, ze znajomego wiozę i to calkiem za darmo i mogą mi skoczyć...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak

Pijemy drugi dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odp-dolic sie od sw. Orbana!

Zbawca Europy, kontynuator dziela Sobieskiego, przyszly blogoslawiony albo nawet swiety k. rzym.-kat., Orban - odpieprzyc sie od niego (by nie napisac dosadniej)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim zaczniesz pisać bzdury, zorientuj się w temacie. Nie ma czegoś takiego jak legalizacja kasy. Legalizowac można taksometr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś oszustem podatkowym

okradasz nasz naród i narażasz ludzi na problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A skąd wiesz , że ci z taxi płaca podatki ? Chyba jedynie od pobieranych emerytur...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja

Mam Hondę z 94 roku i wezmę cię na każdych światłach, bo jesteś frajerzyną, który wyrzucił kasę w błoto dla szpanu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

SruuUber

Typowy ograniczony kozaczek z Ubera nie potrafiący odnieść się do sedna sprawy. Czarno na białym. Ja mam, Ja zarabiam, egoista Ja Ja Ja.. a kogo to obchodzi? Rozumiesz chłopie o co chodzi w tym temacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamiast popierac przedsiebiorczosc to sie ja gnoi

Jak ktos chce jezdzic Uberem, dac mu taka mozliwosc. Jak woli taxi, tez powinien miec wybor. A u nas najlepiej byc bezrobotnych z dziesiatka dzieci, to takich sie wspiera....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zazdrosne mendy złotówy

w uberach chociaż dbają o komfort klienta, a w taxi? polowa to stare szarany, w których przed wejściem powinno się wy*ieprzyć piach łopatami, bez klimy, ze spoconym Cześkiem za kierownicą, który dojeżdżając do klienta musi dojarać jeszcze ostatniego fajka z ruskiego przemytu. Osobiście nie korzystam z ubera, jeżdżę jedną z droższych w Trójmieście korporacji, ale dzięki temu wożą mnie nowym, czystym autem, w komfortowej temperaturze, z czystym, schludnym kierowcą. Większość taksówkarzy to zwykli przekręciarze i złodzieje, którzy mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, o to że ludzie nie wybierają ich usług o dziadowej jakości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak misiu, na bank wybudują żłobki, naprawią ulicę i zlikwidują kolejki do lekarza...

Prędzej to sobie premie przyznają, bo im się poprostu należy!
Im mniej w korycie, tym mniej sobie w kieszenie napchają, proste.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha.. A jak ci wąsaty Janusz krzyknie za kurs 200zł..

..to też machniesz ręką, bo nie masz czasu czekać na policję?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciemnota tych komentarzy mnie przeraża...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0