32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na banki i budowlańców też drę mordę

Ale co ma piernik do wiatraka? Toż to artykuł o taksówkach i uberze. Poszukaj sobie tekstu o deweloperach, mało tam wrzutek na taksówkarzy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak jak z motocyklistami

Jest kilku rozsądnych, co nie szaleje, ale zawsze trafi się jakiś idiota, co koniecznie chce zepsuć opinię.
Ze złotówami podobnie, tylko w nieco innych proporcjach. Trafi się może jeden, czy dwóch, którzy nie oszukują, ale reszta to lewusy z poprzedniej epoki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli wychodzi na 0

Bo oszczędza na naprawach i przegladach ulepa, którym się porusza. Ćwoku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedna policja

Wielkie wyrazy wspolczucia dla policjantow. Za brak umiejtnosci logicznego myslenia. Zamiast kroic I tracic czas na szukanie calego dnia kierowcow pod lotniskiem, wystarczy jednego dnia zamawiac uberow I na przyjazd ich kroic.
Dziwne, ze policja jeszcze sie tym chwali.
To zle o niej swiadczy.

Poza tym nie rozumiem calej tej neurastenii, albo mozna albo nie mozna uberami jezdzic. Przeciez dziesiatki tysiecy samochodow takich jezdzi po Polsce. To jest jakas paranoja.

Ja mam w nosie taryfiarzy, niech sie walna w leb. Wole ubera, taxify, dajana.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

-większość z was płaci max 253 zł miesięcznie podatku (karta podatkowa mówi ci to coś?)
-droższe o jakieś 500zł na rok (w porównaniu z podatkami jesteście gruuubo na plus)
-po co skoro płatność jest bezgotówkowa a klient dostaje fakturę (ty pewnie zawsze dostajesz i fakturę i paragon płacąc za cokolwiek)
-po co taksometr skoro klient płaci za faktyczną ilość kilometrów a nie "jednostki taksówkarskie"
-w Gdańsku na 15 lat całe 200zł
-masz racje. Paaaanie za 20 złotych to mnie się nawet nie opłaca silnika "włanczać"

Biedaczki :(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fun

Taxi, to również nowoczesna forma transportu. W wielu korporacjach jest możliwość używania aplikacji celem zamówienia auta, również pracują tam młodzi ludzie, wiec takie opinie o januszach w tdikach to dość mocno uogolnione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieuczciwy drenaż naszych kieszeni

Zapominasz że ta konkurencja zarabia tylko obrotowo bez amortyzacji pojazdu. Jedyny zysk ma firma Uber która nasze pieniądze wydaje za granicą naszego kraju. No ale korporacje te sklepowe i inne są lepsze dla Kowalskiego - do czasu.... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To ciekawe, bo SG chyba też się z nimi solidaryzuje, bo jeżdżą z małymi flagami na samochodach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tyko wytłumacz mi po co taksometr, skoro płacisz za z góry ustalone kilometry i brak czasów postojów np na światłach itp?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka wieś pod Radomiem o nazwie Warszawa, mówi ci to coś?
Jak czegoś nie wiesz to lepiej się nie wypowiadać bo się zbłaźnisz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urzedas musi się pokazac

Spytałem ostatnio złotowe pod lotniskiem we Wrocławiu ile kosztuje dowóz na pkp. trasa zajmuje 25min. Złotowa bierze 100zl, Uber między 23-34zl. To o czym tu w ogóle rozmawiać? I co to k... za licencje, znowu jakiś kruczek, żeby urzedas miał stołek i miał co sprawdzać? Kogo to obchodzi, że jakiś gość mnie zawiezie na PKP???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na uj...

... z dworca w Gdyni jechać do dworca w Sopocie taksówką?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bylem przez chwile kierowca ubera

Auta nie moga byc starsze niz 10 lat.
Uber zabiera 25% prowizji i to jest wyprowadzane za granice bez podatku.
75% dla kierowcy z tego.
Oplacic zus.
Zaplacic podatki.
Amortyzacja pojazdu i paliwo.

Wiec uber nie placi podatkow ale kierowca tak.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko swoje auto i szofer.

Nie ufam kierowcom taksówek, od których czuć czosnek i cebulę ani kierowcom Ubera, którzy nie mają odpowiednich licencji i kompetencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Passaty B5 z 2008r.? Puknij się w glace w tym roku już ich nie produkowali ,

ale jak ktoś czerpie wiedzę z tego co gdzieś, kiedyś... to właśnie tak wychodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bogaty

Chyba sam jesteś biedota lebiodo....ja do biednych nie należę i z miłą checia zamawiam Uber czy Cityfy..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Premo...

Znam mase kierowców taksówek którzy sami porabiają jeżdżąc Uberem czy Cityfy...nie mają.nic przeciwko temu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2