32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestań kłamać

za kurs który kosztuje 10 zł czyli jakieś 4 km jazdy uber zabiera 20 %. czyli zostaje ci 8 zł. z czego 2 zł to droga po klienta i z klientem. do tego wisi nad tobą groźba kary 8tys. licencja kosztuje 300zł na 50 lat w taxi. wyleczyłem się z tych złodziei uberowskich. a ty chyba lubisz byc dymany skoro to jeszcze chwalisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

sciagnełem sobie na chwile mytaxi

moja jedna stała trasa: uber 12,30, taxify 10 (-15%) mytaxi - 20-24 i nie mam pytań :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdynie głowna-gdańsk wrzeszcz

noc ok godziny 2. 52 zł w as taxi
a ty dalej jeździj uberem i wierz w to ze jedziesz najtaniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pisie bandyctwo??

ty się odwołaj do słownika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak możesz porównywać traficar do taksówki? W taksówce chodzi o to, żeby Cię ktoś zawiózł kiedy sam nie możesz jechać. Tu wyraźnie jest opisana sytuacja poimprezowa. Późny wieczór, laska prawie rzyga a Ty chcesz ich wsadzić do traficara?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedaję samochody, ale co to ma do tematu? Prowadziłem sklep jakoś nikt się nie przejmował, że na dzielnicy nagle 3 markery powstały. Musiałem sobie radzić. To potem zalegalizowano kradzieże sklepowe. A jakby tego było mało podnieśli czynsz za dzierżawę terenu z 300 zł na 1500 i mi się znudziło. Czemu więc taksówkarze mają takie przywileje, licencje, karty podatkowe i inne pierdoły? Po co komu na aplikacji kasa fiskalna, egzamin z topografii? Przypomina mi to działaność związku dealerów, którzy też lobbują aby sobie ograniczyć konkurencję poprzez prawo stworzone pod siebie. Też myślą, że zmusza ludzi do korzystania z ich usług przy "zielonym stoliku"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma nic co chroni klikę taxi jak to napisałeś są przepisy jeżeli ktoś kradnie musi być świadomy kary a jak ktoś w uberze jeździ musi byc świadomy takiej kwoty jest to ustalone z góry jak taksówkarz założy koguta i wykona kurs bez ważnej licencji tak samo jest traktowany lecz nikt o tym nie wie lepiej gadać głupoty ze uber lepszy i tańszy o najważniejsze. Taksówkarz tez człowiek a żeby jeździć taxi ile musi ponieść kosztów i po co to ? a żeby jeździć legalnie a jak już jeździ legalnie to z czym się spotyka ze jest najgorszym hu. I wieczne obelgi wydal z 5-7 tys żeby był legalnym przewoźnikiem w korporacji a w uberze zainstaluje aplikacje i wszyscy zadowoleni jeździmy tanio. Zastanówcie się nikt nie chroni taksówkarzy lecz takie jest prawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkretny

Kontrargument.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za pisie bandyctwo.

Kierowcy powinni odwołać się do Sądu europejskiego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

rąbac uber

Tobie w pracy niech szef obniży pensje tempaku .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cóż

za POPiS yntelektu i ogólnej wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

monopol prawników! monopol sklepikarzy! monopol fryzjerów! monopol restauratorów!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taxi

Ostatnio wracałem ze znajomym USA z lotniska ok godz. 23.00 - nie rozmawialiśmy po polsku, tylko rzuciliśmy hasło na Parkową w Sopocie - koszt przejazdu jaką zaśpiewał ludek z korpo - 400 zł ....... potem trochę się zdziwił, że znamy polski........i ostatecznie po krótkiej wymianie słów skasował 65 zł......trasa ok 16 km
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

pomysł :))))

Zainstalowanie aplikacji nazywasz pomysłem :)))))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0