32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak może jechać inną trasą? Może ten niezrzeszony, ale w korporacji ryzykuje, że go wywalą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie wręczy to dzwonisz do skarbówki, zresztą czasami robią naloty.Dziwne,że ktoś nie daje paragonu.Ja zawsze czekam po usłudze i proszę o paragon.Zawsze dostaję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapłaciłeś 13,60?

Było jechać uberem! Czemu nie jechałeś uberem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro tak sprawy wyglądają to taksówkarze i w sumie każdy, mają prawo dokonać zatrzymania obywatelskiego Uberowca i przekazania

I jak znam życie teraz taksówkarze masowo zajmą siew Uberem.

Muszą bronić swojego miejsca pracy przed nielegalnymi przewoźnikami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pytanie.

A dlaczego złotówy żądają równania w swoją stronę, zamiast walczyć żeby to was zwolnili z dodatkowych opłat i przepisów, licencji, kasy fiskalnej, badań, wyższego ubezpieczenia itd. ? Przecież wiozący matkę kierowca, to tak jak ty pasażera, a nie musi mieć badań, licencji itp. Czemu nie chcecie sobie mniej na barkach zostawić, tylko wrzucić na barki uberowcom? Bo co? Bo się okaże że żadna z was konkurencja i nikt z wami nie będzie chciał jeździć?
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co Ty bredzisz? Uber przyjnuje auta do 18-letnich. Do korporacji nie dostaniesz sie ze starszym jak 10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

PiS=PRL

Monopol taksiarzy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nigdy

Nigdy więcej żadnej taksówki od kiedy zostałem oszukany zamawiałem taxi 6/05 a zlotwa policzył jako nocną
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Uwierz, ze gdybysmy wszyscy to robili stalibysmy sie poteznym narodem. Niestety poki co wyprzedajemy wszystko za granice. Niedlugo Polska zniknie z rynku. Zostanie tylko na mapie jak dobrze pojdzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie wina taksowkarzy

To wina kontroli i podatków i licencji nikomu niepotrzebnych narzuconych przez Państwo. A teraz wszyscy płaczą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

szanowna inspekcja sprawdza, bo łatwo sprawdzić jak ktoś jest oznakowany

za to szarą strefę trudno
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

uwierz- gdybyś żywił się tylko w polskich firmach, zdechł byś z głodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A ja znam już kilka zwykłych zlotów co też jeżdżą na tych samych aplikacjach i zarabiają uważajcie koledzy na sąsiada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drivers

Że stawki 1.8 na 1 taryfie ciężko coś obciąć gamoniu jeżeli jest 1200 ZUS i minimum 1500 na paliwo plus składa do firmy 350 to masz już ponad 3000zl z obrotu okolo 7000 czy sądzisz nie domu że to jest aż taki duży zarobek za użeranie się z wami często pijanymi lub nacpanymi zastanów się trochę zanim wydasz opinie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

ale żeby było smiesznie to nie Uber ryzykuje mandat tylko kierowca wyrobnik
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a potem płacz

bo nie ma żłobków, bo ulica dziurawa, bo w kolejce do lekarza mam czekać 5 lat...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14