32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U was taki przełącznik działa przy płaceniu za kurs..

..uber mnożnik podaje przed kursem.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kiedy kontrola taksiarzy?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re

EcoCar
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak wąsaty Januszu, wiesz... ile ogolić turystę na kursie chyba :-)

Odpowiedz mi niesłoiku, gdzie był szpital położniczy w Brzeźnie, w którym się urodziłem i od którego roku nie istnieje :-)
No wykaż się wiedzą z topografii miasta wąsaty sz.aciarzu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dajan taxi ma i polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bredzisz. Poczytaj komentarze bylych kierowcow ubera . Po roku jazdy samochod to jezdzacy trup a ty nie zarobiles na drugi. ( uber juz dopuszcza samochody 18 letnie bo nie ma kierowcow ) a twoj zarobek to srednio 10 zl za godzine bo cala smietanke zbiera uber.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

uber

a złotówy okradją nas na potęgę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

A bo klienta obchodzi akurat,ze ten jest fair i odprowadza podatki a ten nie fair bo nie odprowadza.. bierze to co jest tansze logiczne
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koniec wolnego rynku

A to kiedyś był początek?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kierowca Ubera

Jestem kierowca ubera zatrudniony na umowę na zlecenie. Płace takie same podatki jakie płaciłem w innych dotychczasowych pracach jakich się podjąłem. Z uwagi na fakt, że jestem studentem dorabianie przez ubera jest dla mnie idealną pracą. Mam już dosyć zaczepek od taksówkarzy, notoryczne zajeżdżanie drogi, pokazywanie środkowych palców, morganie światłami a to itak nie wszystko. Warto jeszcze dodać, że każdy klient, z którym miałem przyjemność jechać najbardziej chwali sobie to, że jeszcze przed rozpoczęciem przejazdu wie ile zapłaci co pozwala mu w przypadku zbyt wysokiej ceny np. Zdecydować się na innego przewoźnika. Uber został zakazany między innymi w Niemczech skąd miałem przyjemność wozić turystów, którzy przyznali mi, że w ich kraju przewozy taksówkowe są na jednym z najwyższych poziomów na świecie i wcale nad tym nie ubolewają, jednak za każdym przyjazdem do Polski wola kozystac z Ubera z obawy przed stanem technicznym samochodów oraz oszustwami taksówkarzy.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zamawiające zlotowy

A czy zlotówy zapłaciły karę? Świadomie wybrały przejazd z Uberem, więc świadomie i umyslnie zlamali prawo. Powinni być karani tak samo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ciekawe czy wybierają i tak kochają uber jak jest przełącznik x 7 np czy juz nie jeżdżą wtedy ?nie kochają nagle ich
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Polecam AS taxi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koniec z oszustami
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale żeś ty głupi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 39

Koniec

Taksówki są nie dla zwykłej hołoty tylko dla tych których stać na taksówkę jak kogoś nie stać to po prostu niech nie jeździ i niech nie pisze takich bzdur i opluwa ludzi którzy pracują na rodzinę
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 17

A ja zawsze

Jak mam okazję kupić świeżego śledzia to jednego zawijam w chusteczkę i taxiazowi wciskam w tylny fotel żeby mu śmierdziało za 2 dni :) I nigdzie w przepisach nie ma wzmianki że tak nie wolno robić.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6