32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi to wszystko jedno bo niekorzystam z zadnej opcji ale dziw mnie bierze jak kierowcy ubera daja sie dymac obcemu narodowi. A Polak to wiadomo, biedny i byle jak najtaniej, a kapital za granice :d
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska generalnie mowiac,to chory kraj.czytam o takich i innych przypadkach i naprawdę szkoda mi ludności polskiej.co komu do tego,gdzie jeżdżę prywatnym autem.mandaty na podstawie aplikacji w telefonie?????????? Chore.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każdy ma wolny wybór, ale nie podano mi się hejt na taksówkarzy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Śmieszą mnie te biadolenia i wymyślane historie

1.Psychotesty chyba są obowiązkowe przy zdawaniu na prawo jazdy
2. W gdańsku robiąc licencję taxi już dawno nie trzeba zdawać żadnego testu z topografii miasta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdura
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak wybieram Neptun Taxi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak zawiesić :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

od kiedy słoiki głos mają ???

tak, wiem kim jesteś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Chyba dalej nikt z was nie rozumie, ze jezdzenie bez licencji i taksometru jest nielegalne. Wbrew obowiazujacemu prawu. Jak chcecie cos zmienic to zmiencie prawo a nie popieracie przestepcow.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

ma. ukrainska.

jak najbardziej mozliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Janusz

Od kiedy to Ukrainiec ma działalność gospodarczą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No a jak nie wręczy to co?

Nagle wyskakuje zza parawanu hiszpańska inkwizycja? O klechach zapomniałeś, oni nie mają kas fiskalnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

To granda takie kary

To bandyctwo takie kary chlopakom dawac i kto to wymysla! Chce poznac kto za tym stoi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie po to się wzywa taksówkę, żeby marnować czas na czekanie na policję

co jak wiemy, może potrwać całe godziny.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

No ale to dlaczego jezdzisz taxi? To nie jezdzij, nikt Ci ne kaze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, licencja nie jest droga, ale co Ci po licencji jak nie bedziesz chcial placic OC taksowkarskiego (nie wiem jak to sie nazywa) bo z ubera nie wydoisz na takie oplaty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1