32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ciekawe z tym dworcem. Powiadasz ze nam z naszymi cennikami nie opłaca się taxometru włączyć ? Heh problem w tym Żr to właśnie praktyki korporacji i to głównie tych nJtanszych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

większość pojazdów TAXI nie spełnia warunków aplikacji są zbyt stare i niebezpieczne boje sie taxi w U mogę sprawdzić opinię o kierowcy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hehe ale bajki sponsorowane. Jedyna woda to jak okno w deszczu otworzy bo klimy nie wolno włączyć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

albo znał jakiegoś komucha z Piss, ewentualnie liczył na Adriana
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja bym powiedział: wszystko tylko nie tradycyjne złotówy

Uber, Taxify, Traficar, Blinkee itp. Wszystko tylko nie stare, śmierdzące taksówki i oszukujący na kazdym kroku kierowcy. Wiem, moja opinia moze być krzywdząca, ale zapracowali na nią latami.
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 7

podatki

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy we wszystkich tego typu aplikacjach nie płacimy za usługę kartą płatniczą. Po czym kierowca dostaje od tego jakiś procent od czego musi odprowadzić podatki, bo zapewne poważne firmy wysyłają pity swoich podwykonawców do US.
Natomiast taka złotówa czy da paragon fiskalny czy nie to kwesta bardzo umowna.
Wniosek, Państwo powinno promować rozwiązania typu Uber ze względu na walkę z szarą strefą.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale ale

Stawki OC przy zarobkowym przewozie osób są zupełnie inne (czytaj: wyższe). Oznacza to, że jak TU wyczai uberowca to owszem, pasażerom odszkodowanie wypłaci, ale potem wystawi mu taki regres, że się obsr*.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

I co wtedy zrobisz uberku. Lepiej ucz się języka bo kierowca to nie jedyny zawód który zniknie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, że nie jest legalny i tyle. Jakoś w Niemczech działa jako Taxin od początku. U nas nie chcą się dostosować, bo wiedzą że nie ma kar. Zamiast do kierowców powinni się doj**ać do samego Ubera.

Nie zrozumcie mnie źle. Dopóki Uber nie będzie wymagał od kierowców to zwłaszcza w naszym kraju będą kombinować.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słownie zero
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrawiam dwie złotówy spod ZOO w Oliwie

zatrzymały dziady kierowcę ubera, młody wystraszony chłopak. Zablokowali go swoimi śmietnikami. Podszedłem do tych ormowców i pytam który chce pierwszy z półobrotu ha ha ha, chłopak sobie spokojnie odjechał przerysowując śmietnik jednej złotówie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Taksiarze z Sopotu

Proponuje kontrole taksówek w Sopocie kursy 4 razy większe niż normalne. Każdy wie, że to mafia.

tylko uber cena i jakość
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po pierwsze, ty nie płacisz kierowcy tylko Uberowi przed kursem.

Kierowcy płaci dopiero Uber, a za co to tego ITD nie jest w stanie udowodnić :-D
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

Stety niestety nie wejdą. Technologia jeszcze daleko w polu. Dziś mogą asystować najwyżej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki tej akcji jeszcze częściej będę korzystać z ubera!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Weź nie bajeruj!

Robią, i to niesamowicie często. Długo się wzbraniałem przed wspieraniem "szarej strefy" ale po tym jak kolejny raz złotówiarz po kursie powiedział mi że "ups! zapomniał włączyć taksometr", a on wycenia kurs za 15zł na 25 złskończyły się sentymenty.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0