32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi ci o mnożnik? Przecież widać go przed zamówieniem ubera.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardziej niż blachami martwię się stanem technicznym

bardzo często widzę kontrolki - check engine, słyszałem stukający przegub przy skręcaniu, problemy z wydechem o zimówkach w lato nie wspominam. hitem dla mnie był koleś który sam się przyznał że kupił do 7 osobowego vana opony o mniejszej nośności, "ale ja nie zabieram 7dmiu pasażerów...za często"

8K kary dla Ubera ok nie przestrzega przepisów ale gdzie kontrole stanu Złotów
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 11

wiekszość na złotówach to wczesni emeryci

przeważnie mundurowi. dorabiaja do wyskokiej emerytury i nie płaca zusów
wiec niech nie gadają ,ze płacą wieksze podatki.
Jak już maja emeryturki to na ryby a nie zabierać pracę innym , co muszą na chleb zarobić
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

coś w tym jest, rano (o 5, więc czas przejazdu jeszcze normalny, bez korków) sprawdzałam koszt jednej trasy - 70zł. Po południu ta sama trasa za 20zł. Uber nie jest taki piękny, choć lepszy niż taxi.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8

Uber reklama

Uber zapewne odpowiednio wynagrodził twórcę tego postu jak i cały portal Trójmiasto.pl A resztę zrobiły Ubertrole piszące odpowiednie komentarze. Działanie rodem z Kremla.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

Weź AS taxi 1,8 zł za kilometr.

W razie wypadku jesteś ubezpieczony!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

- placi podatek dochodwy i zus jako dzialalnosc gospodarcza
- placi OC
- nie ma kasy fiskalnej bo mamy 21 wiek ( dla zlotowy to koszt jednoroazowy, a jako ze zlotowy nie wystawiaja paragonow to nawet sa nieuzywane
- mamy XXI wiek. w aplikacji klient widzi ile kilometrow przejedzie i za ile jeszcze przed usluga. u zlotowy albo taksometr bedzie nie wlaczano albo beda wlaczone drozsze taryfy. takei oszustwa wlasnie odrzucaja ludzi od taxi
- mamy XXI wiek i GPS. zreszta ile kosztuje licencja? 200zl? i o to sie klocisz zlotowo? jak okradasz klientow na taksometrze to te koszty licencji zwracaja ci sie w 1-2 dni. uber nie ma jak oszukac klienta

dlatego jestes wasatym januszem a ludzie wybieraja ubera.
popieram tę opinię 95 nie zgadzam się z tą opinią 14

A tak.apropo naciągania klientow

W czasie openera pochodza.ludzie i pytają ile.na zielona pod bramę. Odpowiadam 30. Wsiadają i mówią że fajnie bo Uber 65 i pokazuje mi aplikacje. Wyszło 29. I kto naciąga klientów???
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 19

inspektorzy też mają aplikacje w telefonie

i "zamawiają" kurs, dlatego widzą wszytskich kierowców ubera czy innego "przewoznika" w pobliżu.
Nie bądźcie naiwni, dziś i policja używa Janosika i klika "kontrola prędkości" albo "nie oznakowani..." przy czym jadą np. BMW a klikają KIA tak "dla jaj"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Uber to dokładnie to samo co sprzedawanie papierosów lub alkoholu bez akcyzy." Czyli nic złego, a wręcz przeciwnie. Przecież jak w kieszeni obywatela zostaje więcej pieniędzy kosztem skarbu państwa to jest efekt mega pozytywny. Nie wiem o co się sr*sz.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jaką licencje? Przy obecnych przepisach niema możliwości legalnie jeździć dla ubera
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

przecież każdy taksówkarz może zostać kierowcą Ubera...
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 4

g*wno burze to.robocie Wy obchodząc przepisy

A jak.Cie tak oszukują taksówki to czemu nie.zglososz tego na policję?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

i tak nic im nie zrobią...
domagać się można zawsze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

nawet.z.elblaga i Braniewa przyjeżdżają .....
najgorsi na lotnisku i pod hiltonem
złodzieje ...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 12

hah

W aucie żadna płatność nie jest wykonywana, czy kierowca bierze od klienta chociaż 50gr? nie, to po co taxometr. Jakby Taxiarze nie kasowali za trzaśniecie drzwiami, a potem wygórowane ceny za kilometr oraz zmienili by auta na coś nowego, a nie stare przepalone fajkami merce to może ktoś by korzystał. Te eco taxi w ogóle jeszcze jeździ czy już się zawinęli?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

W Łodzi ok. 80 kontroli i wszystkie kara 8000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ostatnio jak wróciłem pociągiem do Sopotu i chciałem wziąć Taxi na Wyścigi

Żadna taksówka nie chciała jechać, bo za blisko...
To na co oni liczą, że wysiądę w Sopocie na dworcu i zamówię kurs do Gdyni???
Wziąłem Ubera i od tej pory zawszę będę z Ubera korzystał!
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 9

A kto nie płaci podatków? Poza tym zawsze trzeba brać paragon z kasy fiskalnej,każdy kto prowadzi działalność MUSI wręczyć klientowi.Czy lekarz,fryzjer,psycholog,kosmetyczka itd
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uberowcy odprowadzaja podatek

w Polsce, 8%
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0