32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mytaxi

Super sprawa-wygoda i ceny fajniste
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 16

Chamidła

A ja czekałam ostatnio koło postoju taxi we Wrzeszczu koło dworca i czekalam na córkę. Teksty taksówkarzy są na poziomie 0 a nawet poniżej... wulgaryzmy. Cwaniactwo. Obgadywanie pasażerów... ja nie skorzystam z usług taxi... wolę iść na piechotę albo nocnym jechać
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 5

Śmiechu warte...

W dobie takiej cyfryzacji nie potrzeba znać topografii miasta on ma za zadanie jechać jak najkrótszą bądź najszybszą trasą do celu, ma być miły, tani i odpowiadać na potrzeby klientów. Trochę pojeździ to się topografii sam nauczy choć i tak znajomość topografii miasta służy tylko taryfiarzom i tylko do naciągania klienta na kilometry na nic więcej... A te swoje psycho testy sobie wsadź... Mi wystarczy że zdał prawko i ma dokument uprawniający do prowadzenia pojazdu a to czy do niego wsiądę czy nie to moja prywatna sprawa i robię to na swoją odpowiedzialność.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwy spoleczniak

Widać nigdy nie korzystałeś z normalnej korporacji tylko naje*any wsiadales pod dworcem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

Zbyszek ty bys mojego testu nie przeszedł.

Wyslal bym cie do szpitala b o zyjesz w strachu i w bonusie jesteś nieudacznikiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są legalne korporacje tańsze od Ubera
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobra akcja. Łap złodziei Adamowicz hehe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

boli złotówo?

ma boleć kmiocie :D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale propaganda.
Po pierwsze uber nie ma kas fiskalnych czy licencji bo nie da się mieć osobno żadnej z tych rzeczy.
Po drugie uber nie jest tani, ceny sa takie same albo wyższe od innych normalnych korporacji,
Po trzecie uber nie wspiera kierowców czy pomaga dorobić młodym ludzia, to wyzysk 30% zabiera uber do tego paliwo No i haracz za samochód, bo mało kiedy jest to samochód tego kierowcy tylko cwaniaków co wzięli leasing i zarabiają na innych nic nie robiąc. Ponad 60 % zabrane z dochodu.
Kolejne uber przyjeżdża szybko kłamstwo.
Kolejna durna rzecz to opinie idiotów typu bardzo dobrze trzeba przyciąć te nieuczciwe złotowy, uber tani to się liczy.
Poczekam mądralo aż wymyśla aplikacje księgowego, prawnika, doradcy czy innego zawodu i koło twojego stanowiska pracy usiądzie młodzik bądź Ukrainiec bez umowy za polowe twojej stawki a ty dost od szefa ultimatum, pracujesz nielegalnie za pół stawki albo wypad.
Ludzie- klienci pochwalających obniżanie zarobków polskiego legalnego pracownika bez względu na zawód to idioci strzelający sobie przysłowiowo w stopę. Przyjdzie ten czas kiedy ja taxowkaz będę stał i się śmiał ze masz za swoje obniżanie zarobków pracowników usług zemści się na każdym.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 41

Psycho....

Już widziałem takiego jednego z licencją na przewóz osób i z badaniami psychologicznymi Wywalił matkę z dzieckiem z taksówki na środku drogi bo dziecko zwymiotowało. Się nie dziwie bo gorączka, w mercedesie brak klimy i capało papierochami to młody nie wytrzymał. A gościu jeszcze wyrzucił ich z taksy zwyzywał od najgorszych kobiet lekkich obyczajów i kazał płacić za mycie tapicerki( szczerze po wymiotowach dziecka samochodów o wiele lepiej wyglądał) 300 zł. Gdyby nie gościu który podbiegł i zasadził kopa w tyłek złotówie to pewnie coś by zrobił kobiecie i dziecku. Dlatego wole jechać ze studenciakiem który chce sobie dorobić i normalnie pogadać niż z cepem który opowiada jak to za komuny było wspaniale. tylko uber itp. środki transportu!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zbieranina i cholota.ktora.nie zna.miasta

Jeździ bez badań lekarskich. Zastanawiam.sie czasami czy niektórzy to prawo jazdy mają. I to.ma.byc takie światowe. Byle taniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19

Haha

To idź z duchem czasu i przejdź na ubera... Odpowiadaj na potrzeby klientów a nie własne to nie będziesz marudził złotóweczko... : )
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

hahaha wolny rynek, ty chyba zwariowales.

Bylo cos tak pieknego z 2 lata z 30lat temu, ty lepiej sie obudź niewolniku.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

która złotowa sie rozpruła i doniosła

Pamietaj złotówo czy ty chcesz czy nie uber i tak bedzie jezdził
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ta? A.Zus płacisz? Kasę i taksometr masz? Przeglądy kasy fiskalnej robisz? Ryzykujesz że jak.nie.wydasz.paragonu to Ci dowalą ?

Powiesz że to pierdoły? Ale.ja.te pierdoły muszę spełniać a taki uberowiec piep**ony nie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 35