32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rąbac polske !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I to najgorszego sortu i rasy, konfidenci...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to państwo daje, ze chcesz je tak wspierać i go bronisz? 500+? Ja nie zamierzam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Państwo okrada mnie podatkami, opłatami, itp, wiec nie widzę nic złego w okradaniu państwa, które nic dla mnie nie znaczy. A fiskus to mnie może cmokać...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wsiadam tylko do legalnej taksówki..

Chce wiedzieć z kim jadę, mieć pewność ze ma prawo jazdy i licencje. W razie czego mogę łatwo go odszukać w korporacji. Wolę zapłacić więcej, nie zawracam gitary aby przejechać 100 metrów bo to śmieszne jest. Stać cię na drinka w knajpie czy restauracje to stać cię też na legalna taksówkę. Nigdy nie poczułam się oszukana, kierowcy sympatyczni i uprzejmi. Wszystkie nielegalne dziwne taksówki powinny być wyeliminowane za pomocą dużych kar. Jak idę do lekarza to też chcę mieć pewność, że zna się na tym co robi i nie wydrukował sobie dyplomu w domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zawsze pierdze w kościele i to za darmo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest zabronione, to trzeba odbronic i tyle, przeciez tu wszystko jest wiecznie zabronione..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amortyzacji sie nie liczy, wiec po co sie plujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tych czasach nikt nie gra fair, ja również, wiec po co to oburzenie? A zlotowy sa fair z zawyżaniem cen?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To plac plac pracusiu i czekaj 3 miechy do okulisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To sobie plac podatki, niech cie okradają, ja sie nie daje okradać glupiemu biednemu państwu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A żebyś wiedział życie jest jedno i trzeba o siebie dbać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz, co mnie to obchodzi? Opona to opona ma pasować i sie kręcić, ten mi tu z jakimiś indeksami wyjeżdża..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jak coś mu się w główce przewrócił to firma zwraca. Za krążenie zwrócili mi w jeden dzień na paypala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój ojciec dostał tyle co kot naplakal, nie starczyło na obiad dla rodziny, a leczył się kilka miesięcy z krwiakiem w nerce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak nigdzie nie place, to wszędzie zarabiam, nie jak wy, biedole..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wystarczy ograniczyć a zlikwidować zus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba było im te graty spalić za to..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnego prawa nie chcemy!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czubek i natręt jestes..o jakiś papierek aferę robisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0