32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Itd

Ja sie pytam gdzie bylo jak bylo wszedzie reklamowane przelot helikopetem ubera nad trojmiastem w formie nagrody.
Wtedy uber nikomu nie przeszkadzal a nawet sama Gdynia brala pod to patronat. Gdzie tu sens ??
A te 8tys to uber wezmie na siebie a kierowcy i tak dalej beda latac... :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tak że jak mi dasz 10 tys na miesiąc to zacznie mnie to obchodzić, póki co nie muszę zapierniczac na przystanek, a z uber em na obiad starczy. Za tą harowy coś mi się należy, fajnie że mogę sobie pouzywac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tata jeździ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam to gdzieś, wiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja i tak zaryzykuje. Wolę takie ryzyko niż pusta kieszeń. I tak mam dosyć harowy za ledwie 3 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie zmienia faktu że mnie nie stać na Pana. A jeśli mam wybierać komunikację miejską czy ubera i jeszcze starczy na obiad wybieram ubera. W tym kraju naprawdę wszem i wobec bieda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeździsz jak za komuny, to zdziwiony, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otóż to niech się przyloza do ścigania morderców i oprawców niewinnych dzieci. Sama byłam dzieciakiem nad którym się znecano i nikt nie ruszył palcem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz ja w pewnych kwestiach mam gdzieś prawo, od kiedy rząd wyrabia co chce i nawet się nie maskuje, że moje podatki idą na byle co. Jak byłam praworzadnym obywatelem to mi w chorobie nie pomogli przetrwać tylko sciagneli z darowizny od własnej matki. Tego nie popuszcze. Poza tym w tym kraju nie da się zarobić, no chyba że na ukladach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po jaki grzyb musi? Cos to zmienia w kwestii bezpieczeństwa? Kiedyś nie bylo obowiązkowe i nie bylo wcale gorzej, niż teraz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tego jeszcze obrażają klientów, np moja mamę w gościnnie gdy podczas rozmowy ze mną się zaśmiała. Nigdy więcej za te ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odzaluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co mnie kurka obchodzi praworządnośc w zakresie przewozów. Jak będę mieć 2 mln na koncie to nie oddziałuje na zwykłą taxi, ale tak w tym kraju nigdy nie będzie. Na razie to się zapier...ala za ledwie 3, a to i tak dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

meejg

Nie pisze się "w oparciu o".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest.

Sprawdź iTaxi i myTaxi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba tak zrobie sensi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny

8 Złotych za otworzenie drzwi i 2,80 za kilometr stawka w taxi, kurs z lotniska na przymorze w nocy ponad 70 zł (nie bardzo rozumiem czemu aż tyle) za ubera wychodzi około 30 złotych. zamiast jęczeć jak to źle może czas pomyśleć o konkurowaniu cenami oraz komfortem podróży, wiek i stan niektórych samochodów jeżdżących jako taksówki to żenada
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziadowska zlotowo, trzeba bylo w ormo, czy sb zostac...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nagrywanie w sr*jfonie..bron współczesnych"mężczyzn"...swiat upada...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy zlikwidować podatki i będzie kazdy mial więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0