32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom

Opinie do artykułu: 32 tys. zł kary dla kierowców przewożących dzięki aplikacjom.
Artykuł na temat: Taksówki w Trójmieście - wolny rynek

Po 8 tys. zł - aż tak wysokiej kary będą domagać się inspektorzy transportu drogowego dla czterech kierowców przewożących pasażerów na podstawie zainstalowanej w telefonie aplikacji. To efekt szeroko zakrojonej kontroli, która została przeprowadzona w środę przed terminalem lotniska w Rębiechowie.

Aplikacje służące do przewozów osób, np. Uber, są coraz bardziej popularne. I trudno się temu dziwić. Ich klienci doceniają nie tylko konkurencyjne w stosunku do tradycyjnych taksówek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taksometr bo wymaga ustawa plus kasa, gdy tego niema kara z US, zapomniałeś ZUS najpierw 600 zł a później 1300 zł miesięcznie, następnie haracz do korporacji no i na koniec ok 2500 - 3000 zł miesięcznie na paliwo plus amortyzacja samochodu, teraz policz sobie jakie są koszty a nie bzdury piszesz o podatku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kogo obchodzą prawa, obowiązki i inne bzdury? Nie byloby tego, byloby lepiej, a ze barbarzyństwa? Idzie sie przyzwyczaić, po którymś morderstwie zaczalbys to lubić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to idźcie z kolegami przed Sejm i pikietujcie dlaczego macie to wszystko spełniać!

A nie, że chcecie drugiemu dop...ć to samo piekło. Jakie to polskie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Notobeka

A jakim cudem może dojść do przewozu, gdy fizycznie nie ma płatności gotówka?
nawet jeśli jest to wedle nowej ustawy o transporcie wystarczy ze firma zatrudniająca ma taka licencje.

Powodzenia przy udowadnianiu tego w sądzie gdy ktoś nie przyjmie mandatu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto to ten fiskus jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dobrze, nikt nie powinien płacić podatków, czyste złodziejstwo, ja nie place i jakos lepiej mi sie zyje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 30 to ja kupuje gram dobrej fetki i do domu na piechotkę, trzeźwy, wypoczęty i rześki..a nie jakiś Czesiu, czy inny Marian ma jeszcze na mnie zarobić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byly pies na nędznej emeryturce sie odezwał..zabrali majątek i ubeku musisz dorabiać? Takich jak ty to w worek i do Motławy, twój szrot zaraz za tobą..konfidenci, ormowcy, milicjanci za wielkich taksówkarzy sie maja, zwykle nieroby i złodzieje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nielegalne? A musi byś legalne? Ważne, ze się opłaca, nikt wnikać nie powinien.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapuść włosy, zmyj dziary, może to cos polepszy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Legalizacja

Niech zaczną sprawdzać taksówki pod względem legalizacji bo też oszukują zakładają mniejsze koła i przez to więcej kasuja. Przykład ta sama trasa a dwie różne opłaty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

a tablica rejstr. co ma do tego?

Gka to gdańszczanie z Hania... gwe do Gdynianie:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż...

Odkąd Państwo wyciąga z mojej kieszeni kupę kasy, żeby patologii zapłacić za oddane na nich głosy, to jakoś nie mam obiekcji żeby mniej kasy z mojej kieszeni trafiło do budżetu. I tak przeżerają o dużo za dużo, jak nie pińcetplusy to premie które im się poprostu należały!, jak nie premie które im się poprostu należały! to miliony na Toruńskiego hochsztaplera, jak nie miliony na Toruńskiego hochsztaplera to ...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

kontrola

a czy tuczącego nie chodzi o to ze nasze coraz bardziej dziwne państwo traci w taki sposób kasę krora mogło by wydać na jakiś ciekawy program + albo na jakieś dotacje do torunia...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Punty które wypisałeś to bardzo małe koszty. Nie mieszaj ludziom w bani. To drobne. Kilka kursów i masz zarobione...

Nie musisz jeździć mercedesem. Możesz skodą ;)
Konkurencja daje sobie rade a Wy na różne sposoby chcecie ją zablokować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Się nie da!

Trasa znana od początku, nie okrąży miasta trzy razy.
Płacone z góry, nie oszwabi turysty na ojro, nie pojedzie "na lewo".
Każdemu kierowcy można wystawić opinię, nie okradnie pijanego, nie będzie mógł zmolestować pasażerki.
Niedasie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki poziom lewych "Złotówek" 0- nawet nie potrafi GoogleMaps obsłużyc...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście, pisiorski Towarzysz Piotrowicz żadnej deubekizacji nie podlega (i jeszcze paru innych zasłużonych towarzyszy, obecnie kaczych d**polizów)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, tak,

Wy zawsze macie duże koszty... o ja Panie o jak mi się to nie opłaca, ble ble ble, o Panie nie mogę dać Panu zniżki bo paliwo (LPG)...
A fura mercedes za 200k pln... człowieku, kogo na to stać ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie strasz, nie strasz, bo się ..

Ubezpieczyciel wypłaci z OC, tak jakby wypłacił normalnie podczas szkody czy wypadku (OC obowiązuje na pasażerów wszystkich pojazdów uczestniczących w kolizji lub wypadku, nie dotyczy tylko kierowcy, który ma winę).
A czy ubezpieczyciel będzie dochodził potem regresu, to już osobna historia.
Równie dobrze taryfiarz może być podpity i co, ubezpieczenie też wtedy nie działa? Działa - na zasadzie opisanej powyżej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0