Daniel - opinia (1) Opłaciłem miesiąc diety dla dwóch osób i nie zobaczyłem ani jednego dania.... Daniel A - opinia (1) Firma nie wywiązuje się z umów. Diety nie są dostarczane od końcówki... A Anna - opinia (1) Nie polecam! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Zamówiłam posiłki na dwa dni... Anna
niepolecam - opinia (1) Nie polecam. Obsługa fatalna. Posiłki też nie zaciekawe. niepolecam Dominika - opinia (2) Dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych. Dzięki temu że są 3 boksy to można... Dominika EK - opinia (1) (...) Od tygodnia brak dostaw zamówionych posiłków. Skrajna niekompetencja... EK EK - opinia (1) Posiłki nie docierają. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Omijać szerokim łukiem EK Maciek - opinia (1) Omijać szerokim łukiem carteringi tej firmy. Ja skorzystałem z kodu... Maciek Kamil - opinia (1) Dania zazwyczaj pomylone, o ile je w ogóle dostaniecie. Brak możliwości... Kamil Anna - opinia (1) Nie jestem w stanie ocenić jakości posiłków, ponieważ ich nie dostarczają.... Anna Ola - opinia (1) Mrożona marchewka z groszkiem i brokuł występuje w prawie każdym posiłku i... Ola Zly - opinia (1) z 10 dniowej diety przyjechali 4 razy odradzam Zly Magdalena - opinia (1) zamówiłam catering, nie dostałam uslugi - nikt nie odbiera telefonu, po 8 h... Magdalena ValdemaR - opinia (1) Brak dostawy posiłków. Nie można skontaktować się z firmą. Nie działają oba... ValdemaR Marcin - opinia (1) Klopsy codziennie są klopsy a na kolacje zupa nie polecam katering tragiczny.... Marcin Jasiek W - opinia (1) Jestem na tym cateringu dopiero od 3 tygodni i póki co jest naprawdę dobrze.... Jasiek W Luiza - opinia (1) Polecam. To smak, którego się nie zapomina, szczególnie tych obiadków :-) Po... Luiza Klara - opinia (1) Jestem na diecie bezmięsnej i jest ok :) Jakoś nie brakuje mi mięsa, potrafią... Klara Anna - opinia (1) Kontakt z firma utrudniony, albo nawet i brak. Brak dostarczonego zamówienia.... Anna Bożena - opinia (1) Bardzo ciekawa opcja na polskim rynku, szczególnie że to smaczna alternatywa... Bożena