4Kids

Przedszkola Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdynia, Wrocławska 100C

Gosia - ocena (1) Polecam! Co jak co, ale miejsce jest godne zaufania. Dbają o dzieci,... Gosia Monika - ocena (1) Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Wybór trafiony. Moje dziecko... Monika Monika - opinia (1) Nie spodziewałam się że będę tak zadowolona. Moje dziecko chodzi z uśmiechem... Monika
Anna - opinia (1) Bardzo polecam. Panie zawsze uśmiechnięte, sympatyczne. Duża placówka z... Anna kuba - opinia (1) Bardzo polecam to miejsce :) Pomocna i sympatyczna kadra, zawsze dyspozycyjna... kuba Iza - opinia (1) Super miejsce. Pani Dyrektor zawsze miła i pomocna. Adaptacja przebiegła... Iza Mama - opinia (1) Absolutnie odradzam to miejsce. Metody wychowawcze prosto z prlu. Adaptacja... Mama Mama - opinia (1) Nasza córka jest zachwycona przedszkolem, my również. Teraz wiemy gdzie... Mama Laura - opinia (1) Polecam przedszkole oraz Żlobek . Mój synek uczęszcza do 4 Kids na... Laura POLECAM!!! (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola do którego chodzi nasz synek. Dzieci... ZATROSKANA MAMA Jedyny słuszny wybór! Przedszkole 4 Kids! :) (1) Mój synek uczęszczał do przedszkola od najmłodszych lat, nie chciał wracać do... WirtemberskaP Wychowawczynie na medal (1) Dwa obce języki, ładnie i starannie wyposażone pokoje to oczywiście bardzo... KachnaGrubachna żłobek (1) mój synek zaczął uczęszczać do grupy żłobkowej i jestem bardzo zadowolona -... Ola Łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie własnej wartości, języki (2) Moja córka uczęszcza do tej placówki. Nim posłaliśmy ją do przedszkola... Tata Super Miejsce (1) Jestem mama dwóch chłopców . Starszy syn uczęszczał do tego przedszkola od 2... A Świetne przedszkole (1) Małe, kameralne przedszkole. Panie wychowawczynie całym sercem oddane... Babcia Lucyna Przygoda językowa (1) Wspaniałe miejsce poza zgiełkiem samochodów; duży, bezpieczny ogród do zabawy... Mama Przedszkolaka mama - opinia (1) całodzienny kontakt z językiem angielskim i hiszpańskim, duży ogród i super... mama