80-te urodziny babci

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Kwiatki to dobry pomysł, tylko trzeba umieć wybrać odpowiednie, bo niektóre nie pasują do zniczy, buehehehe
Druga opcja to zamówić jakiegoś miłego chłopca przebranego za policjanta, babcia nigdy nie zapomni swojej 80-tki ;))

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: 80-te urodziny babci

To co napisałeś jest niesmaczne , a co więcej nie ma nic wspólnego z dobrze rozumianym poczuciem humoru. Nawet gdyby to miałbyć czarny humor , to i tak mało elegancki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: 80-te urodziny babci

Kwiaty to dobry pomysł, a może znajdziesz jakieś fajne zdjęcie rodzinne oprawisz je w ramkę i dasz babci w prezencie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Antyspołeczny najwyraźniej albo ma babcie z poczuciem humoru, albo już stawia adekwatne kwiatki na grobie... Pozdrawiam, bijąc o pomste!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Niestety stawia już kwiaty, a babunia dzięki mojemu i swojemu poczuciu humoru dociągneła do 90-tki, a co do mojego poczucia humoru to co się czepiacie, nie napisałem przecież byście jej uchwyty kupili bo trumna za droga:P
A teraz troszke serio. Wy nie znacie tej rodzinki, i tej babuni, a dostawać kolejne zdjęcie rodzinki, lub kolejny sweterek dla starszej pani lub może laskę to tak jak by tej kobiecinie powiedzieć "widzisz babciu masz już 80lat, co roku rodzinka się zjeżdza, masz już 80lat, masz tu kolejny obrazek, taki jak co roku od 50tego roku życia dostajesz, aha a wiesz babciu że masz już 80lat, a teraz ludzie w takim młodym wieku umierają..." i tak dalej....Może raz byście nie patrzeli na to ile ona ma lat, i kupili jej coś fajnego i nowego a nie przypominali jej że czas już do piachu, ale nie, wy macie swoje zasady, dacie jej jakiś obrazek, pewnie czarnobiały by przypominał jej młodzeńcze lata, albo może dacie jej kasete ze starymi piosenkami;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Zawsze lepiej zaprosić babcie do sex shopu i niech sama wybierze, prawda? A tak abstrahując od tego, to skoro babcia ma 80 lat, to chyba wnuczka powinna wiedzieć czym się babcia interesuje i co lubi... Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Wystarczylby dobry stary film z ulubionymi aktorami lub plyta ze starymi piosenkami.
A czasem wystarczy pamiec,bukiet kwiatow,jakas wyjsciowa"kolacja" w ciastkarni.
Moze lody lub spacer do jej miejsc ulubionych.
A juz odradzam wizyte u dziadka na cmentarzu.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

A ja mowie: Vibratorrr~~~~~~~~~~~~
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Kup fajna torebke ,wloz do niej na ozdobnych karteczkach,te informacje, ktore jubilatke interesuja np. rozklad godz. mszy św. imiona wnukow, wazne telefony, numery tramwajow, itp. to co dla nej wazne.....kwiatki i czekoladki jako zalaczniki......nie zapomnij o ladnej laurce!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Nie zapomnij vibratora do torebki wlozyc. Babcia sie napewno ucieszy i przypomna sie te lata swintuszenia, do ktorych jeszcze myslami tak ciagnie. Ach zeby tak chociaz pol wieku sie cofnac w czasie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

wszystkim dziękuję za odpowiedź. pomysły ciekawe jednak pozostanę przy kwiatkach, laurce i czekoladkach.
h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

kwiatki, czekoladki to wiadomo standard :) wysil sie troche. wez zdjecia rodziny wyszukaj i zamow drzewo http://coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html . babcia bedzie mila co na scianie powiesic i czemu sie przygladac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny!
Macie jakieś pomysły na praktyczny prezent dla babci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pieczesz własnoręcznie tort urodzinowy i zapraszasz babcię i rodzinę na przyjęcie urodzinowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja ucieszyłaby się z koszyczka słodyczy. Zawsze wybieram te markowe, z wyższej półki, na które sama sobie pozwolić nie może. Ostatnio dołożyłam też do prezentu kwitnącą herbatę. Babcie z reguły wszystko mają z praktycznych rzeczy. Może poza kosmetykami do pielęgnacji ich wymagającej skóry. Poza tym czy babcia jest religijna? Jesli tak to moze warto byłoby jej podarować nowy rózaniec? https://www.meritohurt.pl/gadzety-chrzescijanskie/rozance-na-reke.html W tym sklepie można kupic wygodne różańce na rękę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że to jest dobry kierunek, zerknijcie - https://www.empikfoto.pl/prezenty/dla-babci Nie ma się nad czym zastanawiać - prezenty ze zdjęciem powinny być pozytywnie odebrane. Fotoksiążka wymaga sporo pracy, ale to przynajmniej konkret. Moim zdaniem warto stawiać na takie rzeczy, bo zwyczajnie one robią różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: 80-te urodziny babci

Fajne bukiety,róże z Ekwadoru mają w kwiaciarni Galeria Chełm (Kaufland),poczta kwiatowa też możliwa od nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla babci dobra czekolada i kosmetyki dla cery dojrzalej, takie prezenty moja lubi. Polecam jej ulubiona linie z Bielendy Ujedrniające Peptydy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...