Aleksandra - opinia (1) Z całego serca polecam szkołę rodzenia 9 miesięcy. Cudowne położne z dużym... Aleksandra Daria - opinia (1) Bardzo polecam tą szkołę rodzenia, cudowne położne i rodzinna atmosfera. Daria Alicja - opinia (1) Jestem zadowolona. Otrzymałam wiedzę o przebiegu ciąży, porodzie, karmieniu... Alicja
Lila - opinia (1) Kilka zajęć było przesuniętych ze stacjonarnych na online przez pandemie itp.... Lila Iza - opinia (1) Wspaniałe osoby, oddane swojej pracy całym sercem i przekazujące  przydatną... Iza Dorota - opinia (1) Szkoła Rodzenia dostarczyła mi bardzo wielu istotnych informacji na temat... Dorota Ola i Stanisław - opinia (1) Wybrałam tę szkołę ze względu na bliskość, mieszkam na granicy Moreny i... Ola i Stanisław Ala i Wojtek - opinia (1) Bardzo bogaty program. Lepiej wybrać nie mogliśmy, atmosfera była... Ala i Wojtek Michał - opinia (1) Byliśmy z polecenia. Zona zadowolona. Uzyskaliśmy wszelkie informacje... Michał Aga - opinia (1) Kopalniom wiedzy była położna, która miala duże doświadczenie w swoim fachu.... Aga Beata - opinia (1) Wiedza którą uzyskałam pomogła mi zmierzyć się trudami ciąży, porodu i... Beata Ania - opinia (1) Przydatna wiedza i przygotowanie do porodu oraz okresu po porodzie!! Polecam! Ania Pełna profesja (1) Szkoła finansowana przez NFZ nie oznacza wcale niskiej jakości. Cudowne... Kararzyna