jestem pacjentka pani doktor od 9 lat. najpierw w przychodni na ujescisku, gdzie sprzet byl slaby, ale doktor strala sie jak mogla dbac o pacjentki, od kiefy doktor KAsia ma gabinet chodze tylko do MAdisona. Gabinet czysty, mila atmosfera, polozna pani Iza- zlota kobieta przed wejsciem do pani doktor. Doktor prowadzila moje 2 ciaze. Zawsze kierowla na wszystki potrzebna badania, i na dodatkowe, chodzilismy do niej zawsze z mezem, ktory bardz polubil dowcip i usmiech naszej kochanej PAni doktor. Dzieki temu ze doktor pracuje w szpiotalu na klinicznj tam rodzilam i czulam ze jestem pod skrzydlami pani doktor. Przy Szymonie byla- zrobila ciecie cesareskie- wszystko bez powiklan, blizna malutka, Zosie urodzilam sama, doktr byla akurat na konferencji poza Gdanskiem, ale dzwonila na sale porodowa, czulam sie jakby znowu byla z nami. Zawsze pomocna, niezaleznie czy jest to normalny dzien czy weekend. Oddana swoim pacjentkom. Ciesze sie ze trafilam do niej na ujescisku i tak juz zostalam z moja doktor Kasia