Odpowiadasz na:

Kupienie roweru on line, bywa problematyczne. Roweru dla dorosłej osoby zazwyczaj się nie wysyła w całości (chyba ze zapłacisz za paczkę ponadwymiarową 100-200 zł), wiec jak nie masz umiejętności,... Kupienie roweru on line, bywa problematyczne. Roweru dla dorosłej osoby zazwyczaj się nie wysyła w całości (chyba ze zapłacisz za paczkę ponadwymiarową 100-200 zł), wiec jak nie masz umiejętności, albo kogoś kto zmontuje nowy rower i tak musisz iść do jakiegoś sklepu, zapłacić za skręcenie i wyregulowanie takiej "maszyny", wiec atrakcyjna internetowa cena się wyrównuje z cena w sklepie stacjonarnym. Nie zapomnijmy o przeglądach, bo rower tak jak samochód powinien mieć przeprowadzony przegląd.
Wiem to własnego doświadczenia (mądry polak po szkodzie), że skręcenie roweru w sklepie stacjonarnym, gdy kupiło się go przez internet nie jest łatwe. W Buga Sport jakaś kobieta się wręcz wydarła, że nie skręcą tego roweru, bo im się to nie opłaca.
W końcu w szprychy.com na morenie skręcili mi rower bez marudzenia, jednak trzeba było poczekać bo kolejka "rowerów do skręcenia" była spora. Po nowych doświadczeniach żonie rower kupiłem już w sklepie stacjonarnym na szadółkach w szprychy.com, bo na morenie nie mieli zbyt dużego wyboru, ale padła propozycja, że jak się zdecyduje na coś to mi dowiozą do salonu na morenie w ciągu 1-2 dni.
rozwiń

1 miesiąc temu ~farał
  • Polityka prywatności