Odpowiadasz na:

Ta dyskusja pokazuje, że z głupio postawionego pytania nie da się wystrugać mądrej odpowiedzi. Polska stoi w sytuacji wyłącznie zagrożenia ze wschodu, wiec stawianie pytań o to, które zagrożenie... Ta dyskusja pokazuje, że z głupio postawionego pytania nie da się wystrugać mądrej odpowiedzi. Polska stoi w sytuacji wyłącznie zagrożenia ze wschodu, wiec stawianie pytań o to, które zagrożenie jest większe jest po prostu głupie.

Ta próba stworzenia wrażenia symetryzmu jest charakterystyczna dla skompromitowanego obozu Putinowskiej Targowicy z PiS, która zgodnie z zasadą łapać złodzieja stara się wywołać wrażenie istnienia innych zagrożeń niż to rzeczywiste.
Najlepiej symbolizuje ten stan deficytu intelektualnego wytworzona przez bolszewików postać Tuska-Niemca i Tuska-Ruska. Propaganda bolszewicka używa tej postaci odpowiednio w dni parzyste i nieparzyste. Równoleżnikowy charakter tej postaci jak widać jest odpowiedni do teorii wyłożonej powyżej przez Ratlerka.

Pogubienie tych sierot po komunizmie, które na tym forum reprezentuje Ratlerek przybiera już formy kabaretowe. Zresztą z ich tzw. dorobku intelektualnego kabarety czerpią pełnymi garściami.
rozwiń

2 miesiące temu ~Skydiver
  • Polityka prywatności