Odpowiadasz na:

Co nas łączy ze Szkopami ? Kulturowo - nie widzę znaczących różnic, poza tymi które wynikają z religii. Chciałbyś podobnie jak to widzą PISiarze, korzystać z przywilejów członkowskich... Co nas łączy ze Szkopami ? Kulturowo - nie widzę znaczących różnic, poza tymi które wynikają z religii. Chciałbyś podobnie jak to widzą PISiarze, korzystać z przywilejów członkowskich Wspólnoty. Czyli wolny rynek towarów i usług, Tak by każdy chciał, móc sprzedawać swoje usługi i towary bez ograniczeń na najbogatszym rynku.
"Nie widzę jednak również najmniejszej potrzeby integracji politycznej z UE" Orban i Kaczyński myślą podobnie. Jednak gdy apelowaliśmy o wspólne stanowisko wobec Rosji, to zależało nam na tej wspólnocie czy nie ? Gdy wybuchła pandemia, które państwa najszybciej otrzymały szczepionki ? Te spoza UE czy państwa członkowskie ? Porównywanie systemu UE do Jugosławii, czy ZSRR to jest, delikatnie to ujmując : ignorancja.
Rząd w Brukseli a nie w Warszawie. Tak działa propaganda kłamstwa. Dlaczego PISiarze tak bronią swoich interesów w sferze praworządności ? To proste. Poza tym że prawo w Polsce musi być spójne z prawami innych państw członkowskich ( tak jak przepisy sportowe) ale nade wszystko po to, by chronili się ze swoimi przekrętami. Kto tego nie rozumie, skazany jest na rolę jaką mu przydzieli taki czy inny lokalny satrapa.
rozwiń

2 miesiące temu ~jaq
  • Polityka prywatności