Odpowiadasz na:

Re: Hydrokolonoterapia trojmiasto

Polecam gabinet Paracelsus w Gdyni, chodzę tam co 2 lata, 2 zabiegi w serii. Nie bądźcie dziećmi, fotel niech Was nie odstrasza (to tak jakby odstraszał fotel ginekologiczny, a przecież nie da się... Polecam gabinet Paracelsus w Gdyni, chodzę tam co 2 lata, 2 zabiegi w serii. Nie bądźcie dziećmi, fotel niech Was nie odstrasza (to tak jakby odstraszał fotel ginekologiczny, a przecież nie da się tego badania zrobić inaczej). Fotel to po prostu tak jak toaleta, tyle że w formie fotelu. Pozwala zachować dyskrecję i wygodę.
W gabinecie pełna uprzejmość i dyskrecja. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, w trakcie badania kontroluje sytuację, ale pamięta o prywatności pacjenta.
Zabieg jest bezbolesny, wszystko tak naprawdę dzieje się samo. Pomaga na pozbycie się złogów z jelit i poprawę perystaltyki. Rezultat u mnie to na przykład lepsza poprawa częstotliwości wypróżniania się, poprawa jakości skóry i cery (po prostu mniej syfów i stanów zapalnych itp). Oczywiście, jak ktoś idzie na taki zabieg a potem wraca do codziennego żarcia w fastfoodach itp to dajcie sobie spokój. To ma sens jeśli prowadzi się przynajmniej średnio aktywny tryb życia i jeśli uważa się by nie jeść śmieci. Po zabiegu z tego co pamiętam trzeba jeść więcej jogurtów żeby odbudować florę, i po wyjściu może jeszcze trochę "kręcić" w brzuchu (ja po wszystkim zostałam w poczekalni nieco dłużej, żeby jeszcze na wszelki wypadek móc skorzystać z toalety).
I tyle. Nie ma się czego bać.
rozwiń

9 lat temu ~Fiona
  • Polityka prywatności