Odpowiadasz na:

Re: Uwaga na oszustów - Klienta na suknię z Nigerii-pytanie do dziewczyn,które wystawiały ogłoszenie

Ja jestem właśnie na etapie pisania z James Smith. Czułam od samego początku, że to jakiś przekręt. tez ode mnie chciał kupić suknie, którą wystawiłam za ok. 350 zł polskich. a on zaproponował aż... Ja jestem właśnie na etapie pisania z James Smith. Czułam od samego początku, że to jakiś przekręt. tez ode mnie chciał kupić suknie, którą wystawiłam za ok. 350 zł polskich. a on zaproponował aż 300 dolarów. napisał że to prezent dla jego kuzynki która mieszka w Nigerii. że tak mu się spodobała i ją chce. Samo to że za używaną sukienkę chce dać wiecej zdziwiło mnie a jeszcze do takiej biednej Nigerii wysyłać, skoro ma tyle kasy to chyba stać go na lepsze. teraz ja pociągam za sznurki-powiedziałam mu że nie mam już sukienki. ze mam za to inne rzeczy: laptopy, komórki, telewizory, buty itp. chce koniecznie zdjęcia. to je wysłałam, ale chyba się zdziwi jak zobaczy co to za rzeczy. skoro oni tak z nami pogrywają, to czemu my nie możemy. czekam na wiadomości od niego. sama jestem ciekawa co bedzie dalej. Być może byłam ostrozniejsza z tego względu, że w krajach Afryki przebywałam i wiem na co stać tych mężczyzn, tak zarabiaja na życie - wykorzystując kobiety z Europy. Mam nadzieję że ktoś ich w koncu dopadnie. z tego co wiem to uwazajcie dziewczyny, bo za przewóz morski jest ok. 100 dolarów dodatkowo nie dajcie sie wyrolować. a jesli nawet paczka do was wroci każa wam pokryć koszty w drugą stronę. tak więc najlepiej nie dyskutować albo podrwić z nich. gdyby byli uczciwi to by takie sprawy zalatwiali na allegro.pl oficjalnie.

zacytuję kilka wiadomości od niego:

Thank you for your response.i want to buy your dress for my cousin, How much is the price of your item in US dollars and do you have any other item for sale?

I will be willing to offer you 300$ for the item and shipping cost through local post office as maximum bid from me and i will pay you through bank transfer, Here is the shipping address:

NAME: Paul Morton
ADDRESS: 19 agbowo shopping complex UI
CITY: Ibadan
STATE: Oyo
ZIP CODE: 23402
COUNTRY: Nigeria

Send me your bank details for the payment to be made as soon as possible and get the dress well packed ready for shipment.

Do you want to sell?? Yes or No?

send me the picture of the laptop and the shoe and let me see if i will buy it and how much do you want for them in dollar?

uważajcie
rozwiń

7 lat temu ~okozaoko
  • Polityka prywatności