Odpowiadasz na:

Postaram się o uczciwą ocenę...

ZACZNĘ OD OKOLICY
Jadąc zobaczyć to mieszkanie widziałam gdzie kupujemy mieszkanie.... prawie w polu. Jednak zależy co kto potrzebuje - ja cenię bliskość zbiornika wodnego, lasu i łąk.
...
ZACZNĘ OD OKOLICY
Jadąc zobaczyć to mieszkanie widziałam gdzie kupujemy mieszkanie.... prawie w polu. Jednak zależy co kto potrzebuje - ja cenię bliskość zbiornika wodnego, lasu i łąk.
Jest bardzo fajnie wyjść z psem na spacer i zbierać poziomki i grzyby w młodniku. W zimę można pojeździć na łyżwach na jeziorku a w lato się przy nim poopalać. Wiem, że nie długo moja sielanka się skonczy, z uwagi na rozwijającą się infrastrukturę ale mam nadzieję tymi walorami cieszyć się jak najdłużej.
Jeszcze tylko o śmietnisku - mieszkając tam (lekko w dole) nie odczuwam tak strasznie tego fetoru, który często można czuć w okolicach Morskiego parku. Nie można powiedzieć że jest to tak dokuczliwe jak chociaż by dojazd do osiedla...
-TRANSPORT I INFRASTRUKTURA
no tu koszmar..... Dwa autobusy, które jeżdzą o tej samej porze a następne... za godzinę. Można się wybrać na pętlę na Jawożniaków, ale wtedy czka nas przeprawa przez błoto i wąwozik z rzeczką... mało zachęcające tym bardziej jak jest ciemno. Niestety końcąc pracę o 16 w domu można być nawet po 2 godzinach. Więc żeby było lepiej trzeba mieć samochóe.
Za to w pobliżu jest Carfur, Piotr i Paweł, Biedreonka, apteka, siłownia i zoologiczny. Nie daleko również pizzeria - więc na to nie można biadolić.
-ARCHITEKTURA I MIESZKANIA
No i znowu... jadąc widziałam że nie kupuję mieszkania w Hossie czy Invest Komforcie.... Kupiłam tanie ekonomiczne mieszkanie. W naszym budynku problem jak na razie zauważam tylko z wentylatorami. Kokoszki szukając oszczędności zamontowali stare, już nieprodukowane, głośne i niedające się wyregulować wentylatory do wentylacji. Teraz walczymy żeby je wymienić ale Kokoszki jako deweloper bardzo kiepski nie poczuwa się do pomocy i wymiany ich... Miszkania są ciepłe jednak trochę głośne. Chyba nie wykonali przekładek międzypiętrowych w wentylacji bo przy lepszym skupieniu mogę oglądć telewizor bez głosu w swoim i słyszeć telewizor sąsiada... Więc jest kiepsko...
CENA
No więc.... w momencie kupna mieskania nie znalazłam tańszego, który oferował by ustawne mieszkanie, dużą ilość miejsc postojowych wokół budynku i możliwość kupienia garażu pod budynkiem (ograniczona ilość).

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobre jeżeli:
-posiada się samochód (przynajmniej jeden)
-lubi się bliskość natury
-nie ma się za wiele pieniędzy (czyli jest się na dorobku) a nie chce się pakować pieniędzy w coś droższego i mniejszego bliżej centrum.

Nie mogę powiedzieć że jestem niezadowolona z mieszkania tam ale kilka (opisanych) aspektów tego mijsca doprowadza mnie do furii. Coś za coś...
rozwiń

8 lat temu ~Demi
  • Polityka prywatności