Odpowiadasz na:

Obiektywnie

Niestety większość negatywnych opinii można poczytać/usłyszeć od ludzi którzy nigdy nie mieli styczności z tym miejscem, dodatkowo chyba ktoś specjalnie faworyzuje osiedle 2 potoki bo tam opinie są... Niestety większość negatywnych opinii można poczytać/usłyszeć od ludzi którzy nigdy nie mieli styczności z tym miejscem, dodatkowo chyba ktoś specjalnie faworyzuje osiedle 2 potoki bo tam opinie są już inne a przecież to jest raptem 300m dalej!!.
Mam znajomą parę na tym osiedlu, bywałam u nich dość często wiec coś na temat samych bloków mogę się wypowiedzieć.

Najpierw minus i to spory.

Dojazd słaby i to jest największy minus tej okolicy autobus raz na godzinę to kpina!! ale w 2014r kończy się umowa obecnego przewoźnika więc dlatego nikt nie rusza połączeń bo się po prostu nie opłaca!
Na tą chwile bez auta to można naprawdę narzekać

Jeśli idzie o sklepy to chyba nie można ktoś głupoty plecie. Jest wszystko od apteki po gwoździe! Dawno nie widziałem okolicy gdzie można nabyć wszytko w promieniu 500m. Na osiedlu dwa potoki ma niedługo powstać placówka medyczna co będzie przysłowiową kropka nad "i".
Te osiedla są wypełni samowystarczalne jak myślicie dlaczego tak chętnie są kupowane przez starsze osoby??? Bo nie dość że spokój to i wszytko pod ręką!

Jeśli chodzi o wypoczynek aktywny to jest doskonałe miejsce, jeziora Otomińskie , lasy niech ktoś się tam przejdzie w weekend to zobaczycie ile rodzin ze swoimi pociechami tam przebywa. I to wszystko 10 min od bloku.

Zrobię porównanie osiedla 2 potoki a jabłoniowa.
Jeśli ktoś mówi o wadach konstrukcyjnych to niech popyta się specjalistów....większość chórem twierdzi że kokoszi to bardzo dobry deweloper który wybudował 60% osiedli w Gdańsku!! Bloki które mają po 30 lat do dziś dzień stoją i mają się dobrze. Odgłosy za ściany>>>>?? no chyba w pustych mieszkaniach.
Dlaczego na osiedlu jabłoniowa pozostało raptem kilka mieszkań do sprzedania a właściciel 2 potoków poci się i co chwila promocje żeby posprzedawać mieszkania??

Odpowiedz jest prosta...
Ktoś kto umie liczyć oraz posiada podstawową wiedzę na temat budownictwa zobaczy różnice od razu.

Kokoszki do mieszkanie dodają jedno miejsce postojowe gratis, u konkurencji zapłacisz i to sporo.
Piwnica to są groszowe sprawy gdzie u innych deweloperów od 2500zł/m2 w górę.
I kupując mieszkanie za ok 220 tyś dostaniesz 3 pokoje co prawna z aneksem ale w okolicach 58m2 gdzie za tą samą kwotę u konkurencji ledwie 46m2 gdzie główny pokój ma 20m2 i do tego z aneksem. Śmiech na sali!
To są informacje z grudnia kiedy to znajomi odbierali mieszkanie, wcześniej poświecili sporo czasu na zdobycie informacji na temat budowy i materiałów użytych przez rożne firmy.
Rysy?? pękające ściany?? to chyba nie tu oglądałem bloki 64,60 i jak do tej pory nic złego im się nie dzieje.

Więc nie rozumiem skąd takie negatywne opinie? Konkurencja?? czy może zazdrość że ludzie zakupili i żyją na swoim??

Prawda taka że większość negatów to "polaki" które wynajmują albo żyją u mamusi i tatusia na garnuszku marząc o lepszym "juto".

Sam zakupiłem mieszkanie na innym osiedlu i żałuje bo poszedłem po opinii "będziesz mieszkał na szkółkach?" poprawka to jest rębowo... a niestety Polak mądry po szkodzie i muszę płacić kredycik na ciasne mieszkanko.

Całą opinie opieram na swoich doświadczeniach/informacjach oraz zebranych od najbliższych znajomych co już są właścicielami mieszkań.

Pozdrawiam wszystkich na swoim !
rozwiń

7 lat temu ~El polako
  • Polityka prywatności