Odpowiadasz na:

Re: EKO-BUD Banino-proszę o opinie

Witam wszystkich sąsiadów
Jestem tu nowy
Mam do was pytanie czy ktoś z was wykonywał przed podpisaniem aktu notarialnego(chyba jeszcze nikt nie podpisywał) odbioru mieszkania ale na...
Witam wszystkich sąsiadów
Jestem tu nowy
Mam do was pytanie czy ktoś z was wykonywał przed podpisaniem aktu notarialnego(chyba jeszcze nikt nie podpisywał) odbioru mieszkania ale na własną rękę tzn. zatrudniasz gościa od odbiorów budowlanych i on wykonuje dla Ciebie takowy odbiór i wypisuje jakie są zastrzeżenia no chyba że wszystko jest si i daje błogosławieństwo. Zastanawiam się właśnie nad tym czy czegoś takiego nie zrobić przed podpisaniem aktu bo potem będzie już po ptakach... .
Zaznaczam że nie jest to wpis "anty" a raczej przestroga dla tych co kupują np.: gdzieś wyczytałem że gościu znalazł 40 takich "niedociągnięć" w jednym mieszkaniu NIE CHODZI TUTAJ o eko-bud a jakiegoś innego dewelopera, także myślę że warto by było się nad tym zastanowić albo np żeby było taniej umówić się z sąsiadami i taki audyt zrobić od razu w kilku mieszkaniach (nas mniej po kieszeniach będzie boleć (choć nie są to duże koszta przy takiej inwestycji max do 400 zł) i będziemy spać spokojnie w naszych pięknych mieszkaniach :) ).
Jakby co proszę na priv jeśli byli byście chętni to byśmy coś takiego mogli zorganizować. :)
rozwiń

7 lat temu MPaliens
  • Polityka prywatności