Odpowiadasz na:

Mieszkamy 3 miesiace

I chciałbym przestrzec wszystkich, którzy po pracy chcą odpocząć i szukają mieszkania w kwartale. Poniżej dlaczego nie warto:

1) Mieszkania to w dużej części apartamenty na wynajem w...
I chciałbym przestrzec wszystkich, którzy po pracy chcą odpocząć i szukają mieszkania w kwartale. Poniżej dlaczego nie warto:

1) Mieszkania to w dużej części apartamenty na wynajem w których głośne imprezy i malo kulturalne zachowanie to standard - w koncu nie sa u siebie. Mieszkancy mają z tym nie lada kłopot, a administrator nie potrafi wpłynąć na właścicieli. Do tej pory nie trafiliśmy na tak duży problem i stałem się przeciwnikiem apartamentów na wynajem w budynkach mieszkalnych.

2. Akustyka - serio, mieszkałem z racji wykonywanego zawodu w wielu miejscach, ale tu mieszkać się po prostu nie da. Slychac wszystko, rozmowy sąsiadów - dzieki wentylacji, zwykle chodzenie, które zamienia się w głośne uderzenia dzieki zastosowaniu najtańszych materiałów i uwaga umieszczania płyt na podłodze bezpośrednio na wylewce bez żadnego wyciszenia... koszmar.

3. W lato jeśli na tworzy jest 23 stopnie w mieszkaniu jest 33. Gratulacje za izolację, że tak powiem. Słońce działa na ten budynek w środku tworząc saune :)

Podsumowując, dzięki za designerskie ławeczki i podwórko bez metra trawnika. Za siłownię i audioteke. To miejsce to idealny hotel, ale z pewnością nie miejsce na odpoczynek po pracy. Ktoś pytał, czy jest przejazd do Rzeczpospolitej, niestety nie ma, trzeba objezdzac cały kompleks, bo wszystko jest ogrodzone jakbyśmy trzymali tu rezerwy złota naszego kraju.

Na 5 inwestycji w których mieszkałem w Gda ta zdecydowanie jest najgorsza, wiadomo zawsze się coś znajdzie, ale ludzie kochani gdybym był właścicielem zrobiłbym wszystko żeby stąd uciekać.

Ocena 2 na 10 i to tylko z uwagi na audioteke, siłownię i designerskie ławki ;)
rozwiń

2 lata temu ~Paul
  • Polityka prywatności