Odpowiadasz na:

Re: kobieta 34 lata- czy mam szansę na szczęście?

"jeszcze trochę a będziesz robić przyjęcie 18-nastkowe dla swojego syna, który z czasem będzie pytał, dlaczego jesteś cały czas sama."

To największa bzdura którą tutaj raczyłem dostrzec...
"jeszcze trochę a będziesz robić przyjęcie 18-nastkowe dla swojego syna, który z czasem będzie pytał, dlaczego jesteś cały czas sama."

To największa bzdura którą tutaj raczyłem dostrzec nie wspominając o moich postach oczywiście....Opowiem Ci niezwykłą historie... Jak ja i moi bracia mieliśmy od 5 do 9 lat jak Ojca nareszcie się Mama pozbyła była sama ...czyli wtedy miała z 30 lat i nawet jak skończyliśmy po 20 lat nikt nie pytał czemu jest sama bo każdy dobrze wiedział jakim knutem był nasz Ojciec. I tego hop siup nie przeskoczysz.

Mama wstawała rano brała nas do lustra i mówiła jak rośniemy... i parę razy spotkała jednego lola następnego i się za każdym razem pytała nas o pozwolenie... w sensie czy nam on odpowiada.Jak dorośliśmy nadal się pytała ale tak szczerze mógłby być kolejnym lolem a Mama byłaby przy niem szczęśliwa nadal nie mielibyśmy nic przeciwko . Zapewnialiśmy nie lada "rozrywki" wywiadówki ,uwagi i inne cuda wianki ...rośliśmy fajki, alkohol ,bójki z braćmi. Nie nudziła się.W skrócie miała dosłownie p******** a Ja byłem ciężki dzieckiem teraz aż mi głupio....Teraz Mama poznała tego swojego Księcia (z 2 lata temu) i przeżywa drugą młodość fakt żadne pocieszenie "że co teraz mam tyle czekać?!" no ba wręcz ma teraz lepiej My odchowani kazdy mieszka gdzie indziej nie musi się nami zajmować chodz jak to mama:) i latają z Księciem zwiedzają świat co jakiś czas:) Tylko różnica jest w tym żeby nie barć loli na pocieszenie(to nic nie da) i próbować go zatrzymać bo to psuje nam charakter (mamy wszystko...nudy) ....i odchodzimy. Tylko poczekać na spokojnie .I nie ryzykuj za dużo bo życie jest tylko jedno...;D To jest jak z zakupami napisz na kartce czego konkretnie szukasz i olej inne produkty zaoszczędzisz na czasie :)
rozwiń

7 lat temu ~Nudziasz
  • Polityka prywatności