Odpowiadasz na:

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam,tez zostalem oszukany.Na szczescie wydalem tylko okolo 5 zl na dwa znaczki gdyz jak przeczytalem ze trzeba dac 49 zl to zaczalem szukac info w necie na temat firmy smart. I trafilem na... Witam,tez zostalem oszukany.Na szczescie wydalem tylko okolo 5 zl na dwa znaczki gdyz jak przeczytalem ze trzeba dac 49 zl to zaczalem szukac info w necie na temat firmy smart. I trafilem na szczescie na te strone. Chce powiedziec ze napisalem do firmy i dostalem odpowiedz (wklejam ja tu )

Aby otrzymać zwrot kaucji prosimy o dokonanie zwrotu materiałów drogą pocztową (listem poleconym) na adres: Smart skr. poczt. 3, ul.Warszawska 34, 62-300 Września w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki w stanie nienaruszonym, kompletnym i oryginalnym opakowaniu. Prosimy także o podanie numeru rachunku bankowego na który zostanie zwrócona kaucja, nie zwracamy kaucji przekazem pocztowym. Jeśli nie posiadają Państwo konta można podać nr konta kogoś z rodziny lub znajomego.

Jak oddac nienaruszone,orginalne opakowanie,jak to przeciez otworzyc trzeba bylo,nie?!

W kazdym razie zostawiam swoj nr tel 884352763 jakby ktos sie ogarnal z oszukanych i chcial odzyskac pieniadze bo nie tyle co o te 50 zl chodzi a wlasnie o nie danie zarobienia zlodziejowi i o nie oszukiwanie kolejnych osob !
rozwiń

5 lat temu ~poznaniuk
  • Polityka prywatności