Odpowiadasz na:

Re: Skladanie dlugopisow. Oszustwo? Prosze o pomoc

Witam was wszystkich.
Reprezentuje firmę zajmująca się od ponad dwudziestu lat sprzedażą wyrobów piśmienniczych. Znam polski rynek podaży długopisów. Jestem na bieżąco informowany o...
Witam was wszystkich.
Reprezentuje firmę zajmująca się od ponad dwudziestu lat sprzedażą wyrobów piśmienniczych. Znam polski rynek podaży długopisów. Jestem na bieżąco informowany o wszystkich zmianach i nowościach pojawiających się na rynku, Bywam na targach handlowych otrzymuje email o nowościach.
NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY JAKAŚ FIRMA SZUKAŁA PRACOWNIKÓW DO SKŁADANIA DŁUGOPISÓW.
CO NAJWAŻNIEJSZE POSŁUCHAJCIE : ŻADEN UCZCIWY PRZEDSIEBIORCA NIE WYMAGA KAUCJI - WADIUM ZA POZYSKANIE PRZEZ ZECENIOBIORCE INFORMACJI O WARUNKACH PRACY.
To zwykłe oszustwo. Legalnie działająca firma mająca uczciwe zasady nie ukrywa swojej tożsamości a ponadto informacja o każdym przedsiębiorstwie winna się znajdować w Centralnej Ewidencji działalności gospodarczej dostępnej w internecie
Wiem że wielu z was szukających pracy ma problemy finansowe i bardzo denerwuje mnie fakt że od was ktoś próbuje wyłudzić pieniądze. Autor tych oszukańczych ogłoszeń tak manipuluje informacją że mogło by to sugerować jakikolwiek związek z istniejącymi firmami. Nie dajcie się oszukać. Nie przekazujcie żadnych nikomu pieniędzy.
rozwiń

4 lata temu ~biurpol@gmail.com
  • Polityka prywatności