Odpowiadasz na:

Re: Ekolan/18'36 - proszę o opinie.

Może źle się wyraziłam :-) Oczywiście, że woda i prąd będą. Miałam na myśli to, że poza podłączonymi mediami nie będzie niczego innego chociażby WC, gołe ściany i kable wystające ze ścian. Ale to... Może źle się wyraziłam :-) Oczywiście, że woda i prąd będą. Miałam na myśli to, że poza podłączonymi mediami nie będzie niczego innego chociażby WC, gołe ściany i kable wystające ze ścian. Ale to pewnie wynika z tego, że do tej pory miałam do czynienia z mieszkaniami z rynku wtórnego.
Trzeba zrobić gładzie (choć dowiedziałam się, że część osób nie robi i są zadowolone, rzecz gustu), położyć kafelki, panele, pomalować, wstawić drzwi (będą tylko wejściowe) i parapety wewnątrz. No i wyposażyć. Czyli chyba tak, jak wszędzie. Co do grubości ścian to nie wiem czy cienkie, raczej standardowe z tego co widziałam u różnych deweloperów. Jak się sobie samemu nie buduje domu to się nie ma niestety nic do gadania w takich kwestiach.
Ja już mam wszystko obgadane z firmą, która będzie mi wykańczać mieszkanie i stwierdzam, że nie taki diabeł straszny :-) A w każdym razie na każdym nowym osiedlu trzebaby przejść przez to samo.
rozwiń

4 lata temu ~Ania
  • Polityka prywatności