Odpowiadasz na:

Re: Za ile można urządzić 50m mieszkanie?

Myślę, że w ogóle się nie rozumiemy. Ty piszesz o kamieniach naturalnych, kuchni za 30 tysięcy, a ja piszę o podstawowej cenie, w której można się zmieścić w wykończeniu mieszkania. Owszem, jeśli... Myślę, że w ogóle się nie rozumiemy. Ty piszesz o kamieniach naturalnych, kuchni za 30 tysięcy, a ja piszę o podstawowej cenie, w której można się zmieścić w wykończeniu mieszkania. Owszem, jeśli masz mieszkanie w kredycie na 30 lat i wiadomo, że poza opcją trafienia w Lotto, nie wyprowadzisz się z niego przez ten czas, to jasne, można i kolejny kredycik dobrać na takie luksusy.

Ale po pierwsze, autor wątku pytał się, jak się urządzić tanio, żeby bez stresu mieszkać. Po drugie, wiem z praktyki ile kosztowało urządzenie mieszkanie mojego szwagra (robił podłogę i malowanie sam, glazura to już fachowiec). WIęc nie przemawiają do mnie opinie "budowlańca" czy jeszcze opinie w stylu "1 m k2 = 1000 zł" bo to już kompletna bzdura.

Załączam link - znalazłem go dzisiaj, z czystej ciekawości, tu też się nie znają, bo oczywiście pismacy się nie znają ?

http://expresselblag.pl/2015/09/ile-kosztuje-wykonczenie-mieszkania-w-najtanszej-wersji/

Ja akurat nie podchodzę do mieszkania jak do świątyni. Znudzą mi się kafle, albo trendy się zmienią to sobie je wymienie za parę lat, zepsuje się kran za 80 zł to kupię nowy. Ciekawe czy ktoś z łazienką za 20 tysięcy też tak zrobi ? A jak mi się całe mieszkanie znudzi to je sprzedam, więc nie będę go wykańczał za 50 tysięcy bo się takich prezentów nie robi a nikt za to nie odda w cenie.

Na tym polega moje podejście do tematu, ale każdy ma prawo do swojego. Tylko dlaczego w takim razie nie jeździcie Bentleyem albo Aston Martinem a pewnie Skodą albo Kią ? Przecież takie auta to wyrzucenie kasy w błoto, bezsensowny zakup :)
rozwiń

5 lat temu ~Zygfryd
  • Polityka prywatności