Odpowiadasz na:

Re: Za ile można urządzić 50m mieszkanie?

>Ja akurat nie podchodzę do mieszkania jak do świątyni. Znudzą mi się kafle, albo trendy się zmienią to sobie je wymienie za parę lat,

Ja też nie podchodzę jak do świątyni. Dom mam...
>Ja akurat nie podchodzę do mieszkania jak do świątyni. Znudzą mi się kafle, albo trendy się zmienią to sobie je wymienie za parę lat,

Ja też nie podchodzę jak do świątyni. Dom mam wygodny, materiały takie, które pozwolą mi się skupić na rodzinie, hobby, wypoczynku, niż na ciągłym czegoś wymienianiu. Remont? Owszem ale czemu nie planowany? Wolę użytkować, zaplanować i remontować i ponownie wymieniać tak jak zresztą i meble.

>Na tym polega moje podejście do tematu, ale każdy ma prawo do swojego. Tylko dlaczego w takim razie nie jeździcie Bentleyem albo Aston Martinem a pewnie Skodą albo Kią ? Przecież takie auta to wyrzucenie kasy w błoto, bezsensowny zakup :)

Oczywiście, że każdy ma prawo do swojego zdania. Ja nie jeżdżę Bentleyem czy Aston Martinem bo zwyczajnie mnie nie stać na zakup i utrzymanie. Większość ludzi, która jeździ takimi samochodami ma poważny biznes, lub jest Prezesem znanej firmy, posiada kilka domów / mieszkań, który każdy standardem przewyższa kilkukrotnie mój poziom wykończenia ale też to nie oznacza, że w swoim skromnym budżecie musiałem się na to kredytować czy zupełnie brakuje mi estetyzmu.

Właśnie o to chodzi, że jestem biednym człowiekiem ale poziom estetyzmu mam na tyle posunięty by zbliżyć się tokiem myślenia chociaż na bliską odległość do ludzi, którzy prezentują co najmniej klasę średnią. Nie wynika to z moich zapędów: "Zastaw się a postaw się", tylko z wygody użytkowania różnych rzeczy i ich bezproblemowego działania.

Pamiętaj, że każdy produkt, nieważne czy to jest płytka łazienko, czy bidet, kran dzieli się na standardy od ekskluzywnego do byle jakiego, sztuką jest wychwycić coś po środku i znaleźć takiego producenta czegoś co gwarantuje bardzo dobrą jakość przy zachowaniu relatywnie korzystnej korelacji cenowej. Sztuka wykańczania polega na dobieraniu a nie braniu tego co jest w markecie budowalnym.

P.S.

asd;

daj mi do siebie maila, kiedyś Cię o to prosiłem, chciałbym z tobą popisać na temat Chwaszczyna, chciałby cię o parę rzeczy zapytać a wiem, że tam w okolicy mieszkasz.
rozwiń

4 lata temu ~Z życia wzięte
  • Polityka prywatności