Odpowiadasz na:

Szanowna Pani/Szanowny Panie,
mieszkania zostały udostępnione do wykończenia aby przyspieszyć możliwość zamieszkania po odbiorach. Budowa budynków D3 i D4 przypadła na niełatwy dla każdej...
Szanowna Pani/Szanowny Panie,
mieszkania zostały udostępnione do wykończenia aby przyspieszyć możliwość zamieszkania po odbiorach. Budowa budynków D3 i D4 przypadła na niełatwy dla każdej branży czas pandemii. Borykaliśmy się z brakami kadrowymi ze względu na konieczność opieki nad dziećmi czy przebywanie pracowników na kwarantannie oraz opóźnionymi przez magazyny terminami dostaw materiałów. Większość urzędów nadal pracuje w ograniczonym składzie, a część z nich była czasowo całkowicie nieczynna co znacznie wydłużyło terminy uzyskiwania dokumentów odbiorowych.
Tak jak informowaliśmy w mailu z dnia 14.05 dokumentacja została złożona w ubiegłym tygodniu w nadzorze budowlanym. Najpewniej w tym tygodniu otrzymamy decyzję po której będziemy mogli udostępnić Państwu hale garażowe, komórki lokatorskie i umożliwić zamieszkiwanie w wykończonych lokalach.
Wszelkie usterki zgłaszane w protokołach zdawczo-odbiorczych w miarę możliwości staramy się usuwać bezzwłocznie. Czasami wymaga to wezwania podwykonawcy, wykonania oględzin i zamówienia nowych materiałów do usunięcia usterki.
Pracownik biura sprzedaży nadzoruje proces zakupu mieszkania i w miarę swojej wiedzy i możliwości może odpowiedzieć na Państwa pytania. Wszelkie zapytania dotyczące zagadnień technicznych, zgodnie z informacją w przekazanej Państwu "Instrukcją użytkowania lokalu", należy kierować na mail serwis@bay7.pl. Wówczas wiadomość trafi bezpośrednio do osób zajmujących się nadzorem budowy.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
Z poważaniem,
zespół Bay7 Osiedle Maciejka
rozwiń

1 rok temu bay7
  • Polityka prywatności