Odpowiadasz na:

Witam wszystkich Państwa, reprezentuję Spółkę Quatro Invest, chętnie udzielę wszystkich informacji dotyczących Państwa wątpliwości:

1.Informacja o braku dostępu do drogi publicznej...
Witam wszystkich Państwa, reprezentuję Spółkę Quatro Invest, chętnie udzielę wszystkich informacji dotyczących Państwa wątpliwości:

1.Informacja o braku dostępu do drogi publicznej jest nieprawdziwa. Droga dojazdowa do osiedla jest drogą gminną o numerze 842/1. Pozwolenie na budowę uwzględnia dwa dojazdy do osiedla: jeden tą drogą gminną, drugi przez osiedle Jodłowy Park. Pełna dokumentacja jest do wglądu. Droga gminna nr 842/1 została przez nas utwardzona i będzie jeszcze wykańczana (będzie jeszcze walcowana i pokryta drobnym klińcem). Nie można tego robić dopóki droga "nie osiądzie". Wymagałoby to kolejnych poprawek, a tego chcemy oszczędzić sobie i mieszkańcom. Aktualnie droga jest w użytku, nic złego się z nią nie dzieje, jest bardzo dobra do jazdy. Proponuje po prostu wsiąść w samochód i ocenić samemu.
2. Aktualnie zostały sprzedane trzy domy (podpisane akty notarialne), dwa domy są w trakcie sprzedaży (podpisana umowa rezerwacyjna). Prowadzimy drobne prace wykończeniowe wewnątrz budynków. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia budynków i ewentualnie do bezpośredniej rozmowy z właścicielami kupionych domów.
3. Piece oraz grzejniki są montowane dopiero po zakupie domu. Jest to normalna procedura zabezpieczająca przed ewentualną kradzieżą. Na życzenie Klientów montujemy grzejniki po malowaniu ścian, tak aby ich nie zabrudzić/uszkodzić.
4. Spółka Quatro Invest jest spółką celową utworzoną do realizacji tej inwestycji. Nasze dane osobowe oraz doświadczenie w branży budowlanej są dostępne dla osób zainteresowanych.

Osoby zainteresowane zakupem domu proszę o bezpośredni kontakt. Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie http://www.jodlowewzgorza.pl
Zapraszamy!
rozwiń

3 lata temu ~Quatro Invest Sp. z o.o. - Sp. k
  • Polityka prywatności