Odpowiadasz na:

Każdy kto kupił/kupi mieszkanie w tym szkaradztwie przyklada rękę do takiej a nie innej architektury

Brzydactwo okropne, wygląda na to że będzie to falowiec dla ubogich - na forum już wpisy że czynsz będzie 200zł wyższy - normalnie tragedia. Ludzie! Za samą halę garażową płacę ok.... Brzydactwo okropne, wygląda na to że będzie to falowiec dla ubogich - na forum już wpisy że czynsz będzie 200zł wyższy - normalnie tragedia. Ludzie! Za samą halę garażową płacę ok. 200zł/miesięcznie plus podatek roczny kolejne 200zeta a wy dramatyzujecie o te parę zł???
Winda to jakieś kolejne 40zł w czynszu (choć początkowo może być parę zł albo zero żeby nie wystraszyć biednej gawiedzi co ledwo zdolność na to złapała i martwi się o czynsz), monitoring - jeśli rzeczywisty a nie atrapy to też trochę kosztuje (po co monitoring w falowcu to nie wiem ale mniejsza).
Najsłabsza jest lokalizacja - falowiec wciśnięty między kościół a akademik (Murapol) na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań*, z jednej strony otoczony ruchliwą wielopasmówką, z drugiej naturalną barierą skarpy (nawet ze schodami/drogą to dalej pewnego rodzaju bariera). Spacer albo wkoło tej "wyspy przedpiecewskiej" albo najpierw kilkuminutowy spacer żeby się stamtąd wydostać do normalnych terenów. Nie, dziękuję. I współczuję.

*Mieszkanie przy skrzyżowaniu to nie to samo co mieszkanie przy ruchliwej drodze - ruszające pojazdy są znacznie głośniejsze i bardziej dokuczliwe niż bardziej regularny szum ruchu ulicy
ps. Gdzie tam jest las? Wg info na stronie developera tam jest las - chodzi o te krzaki w kierunku Schuberta?
ps2. Zagłosujcie nogami - nie kupujcie tego dziadostwa, jest, naprawdę, sporo innych ciekawych inwestycji. Z większym poszanowaniem otoczenia, natury, ładu architektonicznego, planistycznego i z choćby minimalnym poczuciem estetyki (tu tego nie ma).
rozwiń

2 lata temu ~Gregrex
  • Polityka prywatności