Odpowiadasz na:

Hej!
Nie musisz podpisać umowy na czas określony (2 lata czy jakiś tam inny) - wystarczy miło naprowadzić osobę, którą się zastało w salonie sprzedaży na odpowiedni tok rozumowania :) ja w...
Hej!
Nie musisz podpisać umowy na czas określony (2 lata czy jakiś tam inny) - wystarczy miło naprowadzić osobę, którą się zastało w salonie sprzedaży na odpowiedni tok rozumowania :) ja w podobnych sytuacjach wspominam że X lat to długi okres, czasami chodzi mi po głowie dłuższy wjazd za granicę, a poza tym "nie lubię zobowiązań" i z reguły pojawia się możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony, bez kar za wcześniejsze wypowiedzenie (w Enerdze liczą sobie chyba 50 zł/miesiąc pozostały do końca umowy jeśli się zobowiążesz).
Tak zrobiłem w tym tygodniu i właśnie wysyłam skan umowy żeby przejść do Po Prostu Prąd - mają dobre opinie a poza tym na stronie są dostępne wzory umów i szczerze nie ma się do czego przyczepić. Korzystna cena za KW i brak opłaty handlowej. Oczywiście jak się będzie zalegać z płatnościami to znajdą Cię wszędzie :P Podoba mi się to, że ograniczają do minimum formalności i wszystko można załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu.
rozwiń

2 lata temu ~Krzych
  • Polityka prywatności