Odpowiadasz na:

Osiedle Porażka.

Byłem tam obejrzeć sobie osiedle i wrażenia mam lipne.
Pierwsze co się rzuciło w oczy to oni budują te domy na starych terenach zalewowych - bagnach, szczególnie te na dole. Zatem jak ktoś...
Byłem tam obejrzeć sobie osiedle i wrażenia mam lipne.
Pierwsze co się rzuciło w oczy to oni budują te domy na starych terenach zalewowych - bagnach, szczególnie te na dole. Zatem jak ktoś lubi wilgoć, żyły wodne i niekorzystny klimat to zapraszam.
Materiały , które wykorzystują są drugiej jakości, ale z tego co się zorientowałem to cała jakość Moderny (vel stare Kokoszki) jest drugiego sortu.
Znajoma ma tam kupione mieszkanie, chwilę temu odbierała. Jakość tam nie istnieje. Budynek pęka, a u sąsiada przecieka. Musiała płacić ekstra sporo kasy kafelkarzowi, żeby wyprostował jej ściany i kąty. Jak zgłaszała usterki to mogła mówić do ściany. Miała "nieprzyjemność" poznać tamtejszego Kierowniczka. Co się zorientowałem też osobiście to Człowiek-Nieszczęście. Jakiś zadufany w sobie człowiek, który mniemanie ma o sobie wyższe niż sobą reprezentuje, nie pogadasz.
Szybkość wykonania, to ogromny minus. Robione na szybko, byle jak. Gdyby nie bum na mieszkania, to po pierwszych budynkach nikt by tam pewnie nie kupił.
rozwiń

8 miesięcy temu ~Rychu
  • Polityka prywatności