Odpowiadasz na:

Sugestie silnej grupy prawników BCT, którzy żalą się na lewo i prawo, iż poprzez wpisy na forach rzekomo regularnie naruszam doba osobiste BCT, zmuszają mnie do małego "przypomnienia".
Otóż...
Sugestie silnej grupy prawników BCT, którzy żalą się na lewo i prawo, iż poprzez wpisy na forach rzekomo regularnie naruszam doba osobiste BCT, zmuszają mnie do małego "przypomnienia".
Otóż wszystkie moje wpisy na tym i na innych forach, są faktami, które znam z autopsji i co ważne - poparte są zweryfikowanymi już dowodami (m.in. protokół pokontrolny PIP i inne pisma z tej instytucji, czy np. moja oficjalna korespondencja z BCT).
Jeśli natomiast mowa o naruszaniu dóbr osobistych, to nie mogę nie wspomnieć o jednym z kilku, książkowym wręcz naruszeniu dóbr osobistych - z tym że to BCT naruszyło moje dobra a nie ja ich. Mówię tu o bezprawnym użyciu przez BCT mojego pełnego nazwiska w założonym mi w BCT (rzecz jasna bez mojej wiedzy i zgody) adresie e-mailowym - ADRESIE Z FIRMOWĄ DOMENĄ BCT !!! W jakim celu adres z użyciem mojego pełnego nazwiska został założony przez BCT, spróbuje się dowiedzieć na drodze prawnej, bo BCT zignorowało mój protest i żądanie wyjaśnień w tej sprawie (ale spokojnie - wszystko po kolei - bo uzbierało się kilka spraw do wyjaśnienia) !!! Państwu prawnikom przypominam uprzejmie, że NAZWISKO JEST JEDNYM Z DÓBR OSOBISTYCH SZCZEGÓLNIE CHRONIONYCH !!!
Tak więc ponownie sugeruję, żeby państwo prawnicy - jeśli widzą regularne naruszenia przeze mnie dóbr BCT - złożyli w tej sprawie stosowny pozew - ułatwicie mi sprawę.
Zamieszczam ten wpis, bo podejrzewam że ze strony prawników BCT mogą wystąpić kolejne próby nacisku na administratora tego forum o usunięcie wątku (jak poprzedniego). Z pełną odpowiedzialnością oświadczam więc raz jeszcze, że wszystkie wpisy które zamieszczam na forum odzwierciedlają niepodważalne, poparte dowodami fakty a wpisy mają służyć ostrzeżeniu potencjalnych, przyszłych pracowników przed sytuacjami, które w BCT - zwłaszcza w jednym z działów - mogą ich spotkać (a więc wprost spełniają cel, dla jakiego niniejsze forum istnieje). Prawnicy BCT doskonale wiedzą kim jestem i dysponują moimi pełnymi danymi teleadresowymi, więc śmiało mogą składać pozew, skoro BCT czuje się urażone/obrażone/pomówione.
Na szczęście nie żyjemy jeszcze w Korei Północnej a ja lojalnie uprzedzałem BCT, że sprawa kilkuletniego mobbingu, stosowanego wobec mojej żony (która jeszcze długo będzie się zmagać ze skutkami zdrowotnymi tego działania) a zwłaszcza ignorancja i arogancja kierownictwa po oficjalnym zgłoszeniu mobbingu, zostanie upubliczniona (wpisy na forum to jedynie wstęp). Tak więc mnie państwo prawnicy nie wystraszycie ani tupaniem nóżkami, ani pozwami (nie zniechęcicie mnie także żadnymi innymi działaniami).
W końcu BCT trafiło na zdeterminowanego przeciwnika, którego niektórzy w firmie określają "oszołomem" (nieoficjalnie), "psychopatą" (oficjalnie), "wariatem" (tego określenia, w korespondencji nierozważnie użył nawet jeden z prawników BCT i żenująco się później z tego tłumaczył). Tak więc BCT ma o mnie swoje zdanie, ja o BCT swoje, proces o zadośćuczynienie za rozstrój zdrowia spowodowany mobbingiem trwa, a niewątpliwie szykują się następne.
Przepraszam za ten przydługi wpis ale chcę żeby wszystko (dla wszystkich - m.in. także dla administratora forum) było jasne.
Pozdrawiam, życzę miłego weekendu.
rozwiń

2 lata temu ~
  • Polityka prywatności