Odpowiadasz na:

Mamy mieszkanie 50mkw. W pierwszych miesiącach czynsz wynosił dość sporo jako że cały czas grzaliśmy maksymalnie jak się da, plus dodatkowo płacić trzeba było za kontener (którego już niema). Po... Mamy mieszkanie 50mkw. W pierwszych miesiącach czynsz wynosił dość sporo jako że cały czas grzaliśmy maksymalnie jak się da, plus dodatkowo płacić trzeba było za kontener (którego już niema). Po pierwszych 4 miesiącach czynsz ustabilizował się na poziomie 400zł (bez ogrzewania), 500 - 550zł z ogrzewaniem. Sam czynsz miał wynosić około 7zł za mkw (oczywiście bez opłat eksploatacyjnych) więc zasadniczo wszystko się zgadza jako że w cenie jest zużycie wody, ogrzewanie wody itp.

Bloki faktycznie takie sobie, ale w tej cenie nie można oczekiwać luksusu czy realizacji na poziomie sea towers (widziały gały co brały). Cena jest chyba obecnie najniższa w okolicach bo szukaliśmy czegoś na poziomie 5500zł/mkw.

Okolica rewelacyjna, a przyszłe inwestycje wynagradzają ogólny nieład (obok kończy się budowa kolejnego bloku i zaczyna budowa ostatniego).

Co do samej firmy. Nie kupowałem mieszkania z myślą by się z developerem zaprzyjaźnić, jednakże na 4 osoby z którymi miałem styczność 3 były bardzo sympatyczne i pomocne.

Co do trolla o numerze IP 188.252.19, nie wstyd ci ? Celowo wprowadzać w błąd ludzi, którzy poważnie myślą o zakupie mieszkania? Nie wiem czy to konkurencji się nudzi, czy jakieś dziecko, jednak pamiętaj że nikt w internecie nie jest anonimowy. Weź się rozbiegnij i w drzewo je*nij.
rozwiń

1 rok temu ~Sebastian
  • Polityka prywatności