Odpowiadasz na:

Szanowna Pani,
prosilibyśmy, aby wszelkie uwagi o jakichkolwiek nieprawidłowościach były zgłaszane niezwłocznie, zaraz po zdarzeniu, które mogłoby budzić niepokój.
W gestii...
Szanowna Pani,
prosilibyśmy, aby wszelkie uwagi o jakichkolwiek nieprawidłowościach były zgłaszane niezwłocznie, zaraz po zdarzeniu, które mogłoby budzić niepokój.
W gestii wyjaśnienie.
Placówka żłobkowo-przedszkolna MegaMocni Zaspa dysponuje salami dydaktycznymi przeznaczonymi na grupy od 13 do 18 dzieci. W chwili zapisania dziecka do placówki, rodzic zostaje poinformowany w jakiej grupie będzie jego dziecko.
Słodycze to decyzje rodziców, które do tej pory respektowaliśmy, ale zgodzę się z Panią, że mogą być problem, dlatego Dyrekcja szuka rozwiązań na ich ograniczenie lub całkowite zastąpienie owocami. Zależy nam, aby placówki żłobkowo-przedszkolne MegaMocni propagowały zdrową, zbilansowaną dietę.
Uchwyt na klatce schodowej został zdemontowany i zostanie zamontowany.
Szatnia do połowy października 2018 r. znajdowała się na przedszkolnym przestronnym korytarzu, ale z racji przedłużającej się reklamacji wykładziny podłogowej i oczekiwania na nową zabudowę, szatnia została przeniesiona do sali gimnastycznej. Zapewniam, że dla naszych podopiecznych nie jest to problemem.
Pani Dyrektor placówki żłobkowo-przedszkolnej MegaMocni Zaspa jest doświadczonym pedagogiem i managerem a jej działania przede wszystkim mają na uwadze dobro naszych podopiecznych.
Chciałabym zaznaczyć, że wszystkie niepokojące Panią sytuację powinny być zgłaszane bez zbędnej zwłoki, tak aby kadra zarządzająca mogła wszcząć postępowanie wyjaśniające, reagować w czasie rzeczywistym.
Z poważaniem
Dyrektor ds. Jakości
Ewelina Szczęsnulewicz
tel. kom.: +48 511 070 990
e-mail: e.szczesnulewicz@strd.pl
rozwiń

10 miesięcy temu ~Żłobki i Przedszkola MegaMocni
  • Polityka prywatności