Odpowiadasz na:

Uwaga na oszustów https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierowca-kat-b-ogl63403144.html

To jest oszustwo dla zbiórki danych osobowych z wykorzystaniem strony podkładki banku Santander:

To jest oszustwo dla zbiórki danych osobowych z wykorzystaniem strony podkładki banku Santander:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/kierowca-kat-b-ogl63403144.html

Na początku chciałabym podziękować za cierpliwość i przeprosić za czas oczekiwania na odpowiedz. Wstępna aplikacja na stanowisko kierowcy została zaakceptowana przez naszego klienta i możemy przejść do konkretnych kroków.

Chcielibyśmy by przyszły pracownik rozpoczął wykonywanie swoich obowiązków w okolicach 25-26.05.2020

W pierwszych dniach pracy nowo zatrudniona osoba może liczyć na wsparcie koordynatora, który będzie towarzyszyć kierowcy przez pierwszy tydzień pracy. Po tygodniu przygotowawczym kierowca rozpoczyna w pełni samodzielne wykonywanie obowiązków.

Ze względu na obowiązek utrzymania służbowego samochodu spoczywający na kierowcy, pracodawca zobowiązuje się do wypłaty ekwiwalentu paliwowego "na żądanie". Środki będą wypłacane błyskawicznie na konto kierowcy w Santander Consumer Banku.

Na naszej oficjalnej stronie internetowej http://www.outscorepoland.pl w dziale "oferty pracy" znajduje się, pod ogłoszeniem związanym z zatrudnieniem kierowcy przycisk "dla pracownika". Za jego pośrednictwem zostajemy przekierowani na strone Santander Consumer Banku, gdzie możemy otworzyć darmowe konto służbowe do obsługi płatności związanych z tankowaniem samochodu. Ze względu na sytuację epidemiologiczną preferuje się otwarcie konta w pełni online poprzez wideokonferencje z konsultantem banku.

W kolejnym kroku zostanie ustalona dokładna data rozpoczęcia obowiązków. W pierwszym dniu pracy zostanie podpisana umowa oraz zostaną przekazane kluczyki do służbowego samochodu.

Ze względu na obecne zagrożenia związane z COVID-19 zamiast tradycyjnego spotkania rekrutacyjnego pracownik naszej agencji pośrednictwa pracy odpowiedzialny za rekrutacje będzie się kontaktować telefonicznie by ustalić istotne szczegóły współpracy. Przedstawi wzór obowiązującej umowy oraz prześle na skrzynkę e-mailową.

Po dopięciu formalności proszę o informację zwrotną z numerem konta na które mają być wypłacane środki służbowe. Numer konta zostanie zawarty w umowie, gdyż kierowca jest zobowiązany cotygodniowo rozliczać się z poniesionych kosztów.

Gorąco pozdrawiam i czekam na informację.
Paulina Motyl
rozwiń

2 lata temu ~Władek
  • Polityka prywatności